Absolutnie wszystkie wpadki braci Kaczyńskich

W Dzień Dziecka każdemu należy się trochę radości, ale z tym tytułem to był żart. Nie jesteśmy aż tak złośliwi i nie będziemy wymieniać wszystkich wpadek braci Kaczyńskich. Skupimy się na siedmiu najsłynniejszych.

Wpadka 1: Prezydent Kaczyński mówi ''Spieprzaj dziadu''

Wpadka legenda, wpadka prekursorka, wpadka z zamierzchłych czasów, w których nikt jeszcze nie słyszał o Szarej Sieci, Układzie, promocji homoseksualizmu i czerwonej torebce fioletowego Teletubisia. Na filmie widać już jednak tak charakterystyczną chęć walki z pseudoelitami, reprezentowanymi tutaj przez przypadkowego emeryta z Pragi, który w dodatku był na bani.

Wpadka 2: Premier Kaczyński śpiewa hymn

Doszło do tego, że premier Kaczyński musiał zaśpiewać hymn. Niestety czyjaś złośliwa ręka w krytycznym momencie nie wyłączyła mikrofonu. W efekcie urzędnicy z ministerstwa finansów rzucili się do gorączkowych obliczeń, ile będzie kosztowała zmiana nazwy kraju na "Wolska", a nasza reprezentacja znowu przegrała w Mistrzostwach Świata. Premier był tak samo skuteczny jak Edyta Górniak. Polska - Ekwador 0:2.

Wpadka 3: Prezydent Kaczyński głaszcze ''Irasiada''

Irasiad... Ładne imię dla psa, prawda? Tylko, że to była suka.

Wpadka 4: Prezydent Kaczyński o ''małpie w czerwonym''

Prezydent zaatakował zoologicznie. Po ostatniej aferze z Teletubisiami już wiemy, że czerwony to kolor bardzo podejrzany. Inga Rosińska z TVN jeszcze nie wiedziała. W dodatku zadawała inteligentne pytania i była dociekliwa. Duży błąd.

Wpadka 5: Premier Kaczyński ma konto u mamy

Nasz premier to wzór ostrożności, przezorności i krystalicznej uczciwości. Dlatego wszystkie pieniądze oddaje mamie, która, jak wiadomo, jest poza wszelkimi podejrzeniami. Ale Amerykanie nic nie rozumieją i znowu się z nas śmieją. Uważajcie, bo się obrazimy i nie weźmiemy tarczy.

Wpadka 6: Premier Kaczyński mówi o ''białym'' i ''czarnym''

Gdybyście znaleźli się kiedyś we właściwym miejscu, we właściwym czasie i gdybyście jeszcze byli właściwą osobą i wpadli na pomysł wyjaśnienia czegoś premierowi, to nawet nie próbujcie. Jemu nic się nie da wmówić.

Wpadka 7: Premier Kaczyński całuje rączki

Kiedyś premier Kaczyński bardzo lubił ministra Sikorskiego. Ale później przestał. I Sikorski już nie jest ministrem.