Teletubisie promują Polskę (i homoseksualizm)

- Teletubisie promują homoseksualizm, Polska właśnie się zorientowała! - piszą agencje prasowe, gazety, strony internetowe i blogi z całego świata.

Teletubisie to geje? A co ze smerfami i Bolkiem i Lolkiem? - przeczytaj i zobacz film o seksualnych preferencjach Teletubisiów

Z Polaków nabijają się nawet mieszkańcy Malezji i Nowej Zelandii . O podejrzanych skłonnościach Teletubisiów i Ewie Sowińskiej, której wszystko się kojarzy, napisał również serwis internetowy BBC . Wiadomość czytała się najlepiej na portalu.

"Przy Polakach Castro to liberał pełną gębą"

- Polski rząd, przy którym Castro to liberał pełną gębą, właśnie dostał cynk, że Tinky Winky może być gejem. Zagadnienie potraktowano bardzo poważnie. Sprawą zajęli się psycholodzy dziecięcy, którzy wierzą, że Jezus Chrystus chodził po wodzie - pisze Evan Maloney na blogu w australijskim serwisie news.com.au.

"Tinky Winky jest gejem, bo nosi DAMSKĄ TOREBKĘ!"

Aferą Teletubisiową natychmiast zainteresował się również brytyjski brukowiec ''The Sun'' . - Uwielbiany przez dzieci program zostanie zakazany, po tym jak rzeczniczka praw człowieka uznała, że show promuje homoseksualizm, bo Tinky Winky nosi DAMSKĄ TOREBKĘ - pisze tabloid.

Teletubisie - półkownik naszych czasów

A my naiwnie myśleliśmy, że historia z premierem i jego Kontem u Mamy to szczyt możliwości obecnej koalicji. No cóż, myliliśmy się.