Japońska aktorka pomyliła owcę z pudlem?

Gwiazda japońskiego kina, Maiko Kawakami była bardzo zaskoczona, gdy dowiedziała się, że jej wypieszczony pudel to owca.

Zachodnie media doniosły, że aktorka padła ofiarą oszustwa. Według brytyjskiego tabloidu ''The Sun'', Kawakami kupiła swojego pudla od niezwykle pomysłowych członków pewnej szajki. Oszuści importowali z owce z Australii i Wlk. Brytanii, przerabiali je na pudle i sprzedawali bogatym Japonkom.

Brukowce doniosły, że oszustwo wyszło na jaw, gdy Kawakami poskarżyła się w telewizyjnym talkshow, że jej ukochany piesek nie szczeka i nie chce jeść psiego jedzenia. - Aktorka była zrozpaczona, kiedy dowiedziała się, że jej pudel jest owcą - pisały tabloidy.

- Pani Kawakami jest bardzo zaskoczona, że pojawiła się taka wiadomość. Ona po prostu opowiedziała w telewizji, że słyszała o takiej historii, gdy była w salonie piękności. Pani Kawakami nawet nie ma pudla! - oznajmiła rzeczniczka aktorki. - Te artykuły zostały zmyślone, nigdy nie było tu takiej szajki - potwierdziła policja z Sapporo.