W sobotę Dzień Otwarty w urzędach skarbowych

Sobota 14.IV w urzędach skarbowych całego kraju to Dzień Otwarty. Czasu na rozliczenie się z fiskusem z podatku dochodowego od osób fizycznych pozostało niewiele - termin upływa 30 kwietnia. Urzędy skarbowe będą czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa w ministerstwie finansów.

Odwiedź też nasz serwis i wypełnij PIT-a ręcznie, albo na komputerze .

Jutro mamy okazję złożyć w urzędzie skarbowym PIT czy otrzymać potrzebne nam informacje do złożenia zeznania podatkowego - mówi rzecznik resortu finansów Kuba Lutyk. Rzecznik podkreśla, że jak co roku wielu podatników zwleka z rozliczeniem się do ostatniej chwili.

Ogólnopolski Dzień Otwarty w urzędach skarbowych, organizowany jest już co roku w soboty, dniu wolnym od pracy dla większości podatników.

Resort finansów przypomina, że potrzebne nam do złożenia zeznania podatkowego informacje możemy uzyskiwać też telefonicznie w Krajowej Informacji Podatkowej. Jest czynna w dni powszednie w godzinach od 7-tej do 18-tej. Numer infolinii Krajowej Informacji Podatkowej - 0 801 055 055.

Krajowa Informacja Podatkowa ma także swój adres internetowy : www.kip.mofnet.gov.pl . Tam znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez podatników pytania.