Dom ogołocony i zdewastowany po ogłoszeniu w internecie

Ogołocone ściany, zdewastowane wnętrza, wyrwany zlew i wyniesione wszystkie, nawet pozornie całkowicie bezwartościowe przedmioty - to efekt ogłoszenia, które ktoś "dla żartu" umieścił w internecie. Ogłoszenie o treści: z tego domu możesz sobie wziąć wszystko, co chcesz, zdjęto ze strony po dwóch godzinach. Za późno.

Oto przykład potęgi internetu. Dom w Waszyngtonie został splądrowany w przeciągu zaledwie dwóch godzin z powodu fałszywego anonsu w sieci. Pojawił się na on na Liście Craiga . To duży serwis z ogłoszeniami, na którym każdy może umieścić propozycję transakcji, że coś sprzeda, kupi, odda za darmo.

I właśnie informacja zawarta w ogłoszeniu, że każdy może sobie wziąć z jednego z domów w Tacoma w stanie Waszyngton, co tylko chce za darmo, pozbawiła wszystkich sprzętów Lerry Ray. Ludzie, którzy przeczytali ogłoszenie, ogołocili cały dom. Wynieśli wszystko, ze zlewem włącznie.

Właścicielka domu jest całkowicie zaskoczona. - Zamieszczenie takiego ogłoszenia w sieci było podłe. Nie wiedziałam, co robić - płacze.

Ogłoszenie zostało usunięte po dwóch godzinach. Policja wciąż stara się ustalić, kto je opublikował.