Strażak w peruce i bikini chciał zawojować gejowski klub

Strażak z ochotniczej straży pożarnej z Ohio został oskarżony o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, nieprzyzwoite zachowanie i zakłócanie porządku publicznego po tym, jak został aresztowany w parku przebrany w damską blond perukę i bikini - podaje serwis cincinnati.com

46-letni Steven Cole został aresztowany o piątej po południu, gdy przechadzał się po parku. Spacerowicze, którzy spotkali mężczyznę przebranego w damski kostium kąpielowy i długą blond perukę, w pierwszej chwili myśleli, że to kobieta. Kobieta, krótko mówiąc, ma problemy psychiczne. Ale jakież było ich zdziwienie, gdy wskoczyła ona do strażackiej niebieskiej ciężarówki z czerwonym kogutem na dachu - wtedy wszyscy zdali sobie sprawę, że to mężczyzna przebrany w damskie fatałaszki.

Jeden ze spacerowiczów nie wytrzymał i zadzwonił po policję właśnie wtedy, gdy strażacka ciężarówka zaczęła jeździć w kółko po parku nie omijając nawet placów zabaw dla dzieci.

Mamrotał i ledwo stał na nogach

Jeden z policjantów tak relacjonował moment aresztowania: - Zauważyłem, że Cole jest ubrany w bardzo kusy damski kostium kąpielowy - w stanik wsadził sobie dwie specjalne wkładki, które miały udawać damskie piersi. Na nogach miał parę różowych damskich japonek. Ledwo stał na nogach i dwukrotnie przewracał się na ciężarówkę. Czuć było od niego alkohol, a poza tym mamrotał i trudno było zrozumieć, co ma do powiedzenia.

Policjanci poprosili mężczyznę o dokumenty, przede wszystkim o prawo jazdy. Jednak on zamiast prawa jazdy wygrzebał z portfela jedynie kartę kredytową. Funkcjonariusze wzięli sprawy w swoje ręce i przeszukali portfel strażaka, ale nie znaleźli w nim żadnych dokumentów z wyjątkiem numeru ubezpieczeniowego.

Steven Cole pytany przez funkcjonariuszy, dlaczego w parku, w którym spacerują rodziny z dziećmi, przechadzał się przebrany w damski kostium kąpielowy, powiedział, że wybierał się do gejowskiego baru, gdzie za występ w przebraniu kobiety można wygrać 10 tys. dolarów.

Akcesoria z klubu go-go

Policjanci przeszukali auto strażaka i znaleźli w nim: na wpół opróżniona butelkę piwa, a w czarnej sportowej torbie więcej blond peruk, damskie bikini, długie srebrne buty, jakie noszą tancerki klubów go-go i inne damskie gadżety.

Ekscentryczny strażak nie chciał udzielać wywiadów ani wygłaszać komentarzy.