Doda kontra Edyta Górniak: drugie starcie

- Dominika musi zostać! - apeluje Doda Elektroda na swoim blogu i wyjaśnia, że Dominika Figurska, uczestniczka programu "Jak oni śpiewają", została skrzywdzona przez Edytę Górniak.

- Dominika zupełnie nie ze swojej winy stała się ofiarą niesprawiedliwego werdyktu Pani E., który wynikał raczej z jej prywatnych uprzedzeń do mojej osoby, a nie z obiektywnej i profesjonalnej oceny - napisała Doda. Figurska śpiewała w programie piosenkę Dody, która wyjątkowo nie spodobała się jury. Uczestniczka jest zagrożona wypadnięciem z programu.

Wokalistka Virgin zaapelowała więc do czytelników bloga, by głosowali na Figurską i umożliwili jej zostanie w show. - Uważam, że dała z siebie wszystko i powinniście dać jej kolejną szansę, aby mogła w "normalnych warunkach" śpiewać kolejne piosenki. Wystarczy wysłać smsa o treści... - czytamy.

Panie Górniak i Elektroda posprzeczały się o ocenę utworu "Szansa". - Jakaż to durna piosenka - skomentowała Edyta w programie "Jak oni śpiewają". - No durna - potwierdziła inna jurorka, Elżbieta Zapendowska. A Doda się zdenerwowała i nazwała Górniak "sfrustrowaną kobietą po trzydziestce". Wojna na szczycie trwa.