Heather Mills: Ściga mnie Układ

- Ściga mnie układ. Potężne siły sprzysięgły się przeciwko mnie - powtarzała Mills we wszystkich telewizjach, które ją zaprosiły. A że każdy chce dowiedzieć się czegoś o Układzie, to i wywiadów było sporo. W rezultacie, słowa eksżony Paula McCartneya wstrząsnęły brytyjską opinią publiczną - pisze Mirror.co.uk.

Zdjęcia: Heather Mills w Tańcu z gwiazdami

- Nigdy nie mówiłam źle o moim mężu i nigdy nie będę. Ale to potężna moc, nie mam tak dobrego Systemu jak on - mówiła Mills w jednym z wywiadów. W innym: "Są ogromne siły, które robią różne rzeczy, w sobie tylko znanych celach". I w jeszcze jednym: "Powstał potężny Układ, który chce mnie pokonać i zniszczyć".

Heather nie poddała się i rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję informowania społeczeństwa o zagrożeniu ze strony Układu - pisze Mirror.co.uk.

Jednego tylko dnia modelka odwiedziła telewizję Sky News (o 8:40 rano), GMTV (już w dwadzieścia minut później), BBC - telewizję o 10:30, radio o 10:50. Po krótkiej przerwie na demonstrację w obronie świń hodowanych w nieludzkich warunkach, Mills wystąpiła na żywo w wiadomościach (o 11:35 i 12:30). Później udzielała wywiadów: o 14:30 w ITV, o 16 w BBC i o 17:45 w Radio One Newsbeat - wyliczył portal Mirror.co.uk. W niemal wszystkich wywiadach modelka mówiła o Układzie i spisku.

Pozostaje tylko jedno pytanie: czy policja też jest w Układzie? Funkcjonariusze zagrozili, że Mills stanie przed sądem, jeżeli nadal będzie do nich wydzwaniać. - Przed chwilą dzwoniłam do policjantów i oni powiedzieli, że nic takiego nie mówili. Całkowicie mnie popierają - niedowierzała modelka w jednym z wywiadów.

Wypowiedzi Mills to: