Edyta Górniak kontra Doda Elektroda

W sobotnim programie "Jak oni śpiewają" Edyta Górniak zaatakowała Dodę, krytykując jej piosenkę i styl śpiewania. Piosenkarka na swojej stronie internetowej odpowiedziała: Kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży.

- Jakaż to durna piosenka - skrytykowała Edyta Górniak hit zespołu Virgin, w którym rozbrzmiewają słowa: Więc nie martw się, uśmiechnij się. Nie jest tak źle, problemy są, lecz zdrowie masz, by rozwiązać je. - Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z tą manierą, z jaką śpiewa Doda - dodała Górniak, która zasiada w jury programu "Jak oni śpiewają", po tym, jak aktorka Dominika Figurska zaśpiewała piosenkę zespołu Virgin "Szansa".

Inna jurorka programu Elżbieta Zapendowska przyznała: - No, durna.

"Szansa" to hit zespołu Virgin, w którym wokalistką jest Doda Rabczewska.

Doda nie pozostała dłużna. Na swojej stronie internetowej odniosła się do wypowiedzi Górniak, pisząc: Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i "durna szansa" pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża - nie mnie, ale ludzi, dla których "Szansa" wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu.

Czekam z niecierpliwością na kolejna płytę Edzi, która sprzeda się może trochę lepiej niż ostatnia i choć w połowie tak dobrze jak moja. Z chęcią również ja i moi fani ocenimy, choć jedną piosenkę, którą raczy napisać.

- Póki co polecam, aby Edzia zachowała swoje "durne" komentarze dla siebie i skupiła się na nauce hymnu polskiego - napisała Doda, krytykując kontrowersyjne wykonanie polskiego hymnu na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Korei.

Wyżej oceniam: