Chiromanta: Premier to egoista

Dziennikarze "Super Ekspressu" poprosili znanego chiromantę Normana o pomoc w rozszyfrowaniu charakteru premiera Jarosława Kaczyńskiego. Po analizie linii papilarnych specjalista, mimo że nie wiedział, czyją rękę bada, powiedział: - Ten człowiek jest egoistą, wręcz krańcowym. Myśli przede wszystkim o sobie.

Specjalista od czytania z ludzkich dłoni mówi, że ręka premiera wskazuje na to, że premier w dążeniu do celów niszczy w tym egoizmie przyjaźnie. Jeśli uzna, że coś można załatwić, zdobyć siłą, nie będzie zastanawiał.

- Bywa tajemniczy, ukrywa swoje zamiary, nie lubi dzielić się swoimi planami. Ma dość wszechstronne zainteresowania, ale są one niezbyt głębokie - dodaje chiromanta Norman. Według niego jedną z najmocniejszych cech Jarosława Kaczyńskiego jest upór.

Według "Super Expressu" opinię chiromanty o tym, że premier odrzuca wszystkich, którzy stoją mu na drodze, potwierdzają chociażby ostatnie wydarzenia związane z Ludwikiem Dornem. Minister, który nazywany był trzecim bliźniakiem, został odstawiony na boczny tor. - Partnerzy byli potrzebni do zdobycia władzy - analizuje dla gazety politolog Kazimierz Klik.

Kim jest Norman?

To jasnowidz, astrolog, chiromanta i tarocista z wieloletnią praktyką. Jak czytamy na jego stronie internetowej, pomaga ludziom w różnych komplikacjach życiowych, np. pozbyć się uciążliwego pecha. Jest autorem takich publikacji jak: "Tarot w świetle planet i gwiazd", "Metamorfozy po polsku", "Jak złagodzić złe przeznaczenie?".

Chiromanta określił premiera jako egoistę: