Skradziono zdjęcia i osobiste rzeczy A.N.Smith

Jedna z amerykańskich gazet opublikowała zdjęcia Anny Nicole Smith, leżącej w objęciach ministra ds. imigracji Wysp Bahama. Zdjęcia - podobnie jak wiele innych osobistych rzeczy Smith, m.in. akt urodzenia jej córki - zostały skradzione z jej posiadłości na Wyspach - podaje CNN. O dziecko, które być może odziedziczy fortunę, walczy trzech domniemanych ojców.

Niejednoznaczna sekcja zwłok Anny Nicole Smith - Zobacz

Fotografie opublikowane w "The Tribune of Nassau" pokazują Smith w objęciach ministra Shane'a Gibsona, wpatrzonych w siebie. Gazeta twierdzi, że zostały zrobione w sypialni gwiazdy i że dostała je z anonimowego źródła w niedzielę.

Gibson zgodził się niedawno na przyznanie Smith prawa stałego zamieszkania na Wyspach. Wcześniej był krytykowany za podarowanie b. modelce w zeszłym roku rezydencji na Bahamach.

W czwartek Smith została znaleziona nieprzytomna w hotelu na Florydzie. Zmarła krótko potem.

Stern: Zdjęcia skradziono

Howard K. Stern, prawnik i mąż gwiazdy powiedział, że zdjęcia skradziono z rezydencji na Bahamach podczas weekendu, zanim zdążył tam wrócić po śmierci Smith. Złodziej zabrał też wiele innych osobistych rzeczy gwiazdy, m.in. świadectwo urodzenia jej 5-miesięcznej córki, Dannielynn.

O dziewczynkę walczy trzech mężczyzn i babcia

O prawa do dziecka walczy 3 mężczyzn, w tym Stern, a każdy z nich twierdzi, że jest ojcem Dannielynn. Obecnie dziewczynka pozostaje pod opieką Sterna, który - wg prawa - jest jej ojcem. Policja poszukuje już skradzionych rzeczy.

Stern jest skłócony z matką Anny, Vergie Arthur, której zabrania widywania wnuczki. - Póki żyję ta kobieta nie zobaczy Dannielynn - powiedział w wywiadzie telewizyjnym.

Arthur z kolei mówi, że boi się o małą, bo Stern był obecny przy śmierci jej 20-letniego brata, syna Anny z pierwszego małżeństwa. Biegli sądowi stwierdzili, że chłopak zmarł w wyniku zażycia kombinacji leków.

Spekulacje o ojcostwie Marshalla

Z kolei "The New York Daily News" opublikował dokument, zgodnie z którym ojcem dziecka miałby być zmarły mąż gwiazdy, miliarder J. Howard Marshall II. Smith - wg gazety - kazała zmrozić spermę Marshalla, której użyto do zapłodnienia.

Po tym, jak prawie 90-letni Marshall umarł po kilkunastu miesiącach małżeństwa z młodą modelką, Smith rozpoczęła walkę o spadek po nim z innymi spadkobiercami. Sprawa do dziś nie została zakończona i będzie ją prawdopodobnie dalej prowadził Stern.

Stwierdzenie, kto jest ojcem oraz decyzja o tym, kto w końcu otrzyma prawo do opieki nad dzieckiem wpłyną na to, jaki majątek dziewczynka odziedziczy.

Operacje piersi przyczyną śmierci Smith?

Przyczyny śmierci b. modelki są nadal niejasne. Autopsja wykazała, że tuż przed śmiercią Smith wzięła dużo środków przeciwbólowych.

Eksperci oceniają, że - w połączeniu z osłabieniem jej organizmu po operacjach plastycznych piersi - mogło to spowodować śmierć gwiazdy - pisze brytyjski tabloid "The Mirror".

Smith była bardzo wycieńczona po dwóch zabiegach poprawiania kształtu piersi, jakie przeszła po urodzeniu córki pięć miesięcy temu - podaje gazeta.