Śmierć Anny Nicole Smith: dzisiaj autopsja

Ciągle nie wiadomo, co było przyczyną śmierci amerykańskiej ekstrawaganckiej modelki Anny Nicole Smith. Na razie wiadomo, że Smith przez ostatnich kilka dni miała mocny katar, którego przyczyny nie są znane.

Tragiczna śmierć modelki Playboya: zobacz wideo .

39-letnia milionerka i bohaterka prasy brukowej zmarła niespodziewanie podczas pobytu na Florydzie. Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną jej śmierci. Wstępne ustalenia śledztwa zostaną przedstawione po dzisiejszej autopsji.

Nieprzytomna Anna Nicole Smith została znaleziona w pokoju hotelowym "Hard Rock Hotel & Casino", i natychmiast została przewieziona do szpitala. Policję zawiadomiła prywatna pielęgniarka Smith, a ochroniarz modelki próbował ratować ją wykonując sztuczne oddychanie. Niestety godzinę później lekarze stwierdzili zgon modelki. Na razie nie wiadomo co mogło być przyczyną jej śmierci. Wstępne ustalenia śledztwa zostaną przedstawione po dzisiejszej autopsji.

Na razie wiadomo, że Smith przez ostatnich kilka dni miała mocny katar, którego przyczyny nie są znane.

Tancerka topless

Marylin Anna Nicole Smith rozpoczynała karierę jako tancerka topless. Później pozowała dla Playboya i występowała w reklamach. Świat usłyszał o niej gdy w wieku 26 lat poślubiła 89-letniego przedsiębiorcę naftowego z Teksasu Howarda Marshala, który po roku zmarł. Smith przez dwie dekady toczyła spór sądowy z synem byłego męża o spadek po miliarderze.

Pięć miesięcy temu przeżyła wielka osobistą tragedię. Kilka dni po urodzeniu córki w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł jej 20-letni syn. Przyczyną jego śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie narkotyków. Znajomi Anny Nicole Smith podejrzewają, że przyczyna jej śmierci mogła być taka sama.