Na YouTube Panek goni Pudziana

Mariusz Pudzianowski stał się fenomenem serwisu YouTube. Nie chodzi jednak o materiały z zawodów i treningów. Największą furorę robią filmiki, w których Pudziana goni tajemniczy i "bardzo nakoksowany" Panek.

W montowanych przez internautów filmach, polski strongman, głosem podłożonym z syntezatora mowy, opisuje swoje przygody z Pankiem. Opowieści o pościgach do cenzuralnych nie należą. Fragment: "J...... Panek! Podglądałem laseczki, no wiecie kobitki, a tu nagle zza winkla pojawia się ten mały......." należy do najdelikatniejszych.

Panka i Pudziana internauci umieszczają także w świecie bajkowym. Muciekm99 przerobił "Gumisie" (teraz zaczynają się od tekstu "Sie ma dzieci i młode koksy"), yoziomus wybrał "Krecika", a fordek wyspecjalizował się w przeróbkach "Misia Puchatka" (- ale żeś się nakoksowal, pokaż łapy - mówią do siebie zwierzątka).

Filmiki z Pudzianem cieszą się olbrzymią popularnością. Ich tworzeniem zajmuje się kilkadziesiąt osób. Niektóre z nich obejrzały już setki tysięcy internautów.