Hasselhof mistrzem kiczu (wideo)

Niedawno David Hasselhof wystąpił w teledysku do piosenki "Hooked on a Feeling". Jeżeli ktoś uważa, że dostępny na serwisie YouTube klip jest szczytem kiczu, to nie powinien udawać się w najbliższym czasie do Las Vegas. W jednym z tamtejszych lokali gwiazdor "Słonecznego Patrolu" będzie bowiem występował w sukience.

W wystawianym w kasynie "Paris" musicalu "Producenci" Hasselhof zagra reżysera Rogera DeBrisa. W trakcie przedstawienia aktor będzie paradował w sukience, śpiewał, tańczył i rzucał gejowskimi dowcipami. - Kiedy założyłem sukienkę, byłem bardzo zdekoncentrowany. Ale później pomyślałem, że będzie śmiesznie i spodoba się ludziom - mówił Hasselhof.

Kasyno liczy, że aktor, mimo iż nie gra głównej roli, przyciągnie tłumy widzów. - Wierzymy, że David zachęci zwłaszcza damską część widowni - zdradza Michael Weaver, wicedyrektor ds. marketingu w "Paris".

Hasselhof przypomniał o swoich możliwościach, występując w nietypowym klipie do piosenki "Hooked on a feeling". W teledysku aktor m.in. tańczy z Masajami, lata na motocyklu i spogląda na górę lodową.

Zobacz teledysk z Davidem

Teledysk z Hasselhofem jest: