Nowa piękność polskiego MTV

MTV Polska wreszcie wybrało nową prezenterkę. Długo to trwało, ale jak już wybrali, to nic dodać, nic ująć. Nową twarzą najpopularniejszej muzycznej stacji w Polsce została Kasia Sowińska.

Na ekranie pojawiać się będzie regularnie od poniedziałku do czwartku, na godzinę przed północą. Start jej programu "Play MTV" zaplanowany jest na 12 lutego.

Nowa "tajna broń" MTV ma 26 lat i oprócz niebanalnej urody spore doświadczenie w modelingu. Przez pięć lat pracowała jako modelka w Londynie, Paryżu i Los Angeles i pojawiała się w wielu magazynach mody. Ale praca z kamerą też nie jest jej obca - występowała m.in. w serialach "Kryminalni" i "Królowie śródmieścia". Kasia jeszcze przed antenowym debiutem zyskała szerokie grono wielbicieli. "Bravo! W końcu mamy nową twarz, z której bije pozytywna energia i na którą chce się z przyjemnością patrzeć! MTV wybrało dobrze i widać, że znają się na tym, co robią. Kasiu good luck! 4 ever". To tylko jeden z wielu wpisów, które pojawiły się na stronie mtv.pl tuż po ogłoszeniu decyzji stacji.

"Play MTV" to program, w którym w stylistce klasycznego late night show Kasia będzie zdradzała najciekawsze plotki show-biznesu i nadsyłane przez widzów gagi. Nie zabraknie gości ze świata rozrywki i muzyki. Będzie też kultowa kreskówka "Happy Tree Friends". Bohaterami pierwszego wydania będą Futrzaki, Britney Spears i... Roman Giertych.

- "Play MTV" to dla mnie spore zaskoczenie, ale również wyzwanie. Nie spodziewałam się, że to właśnie ja go poprowadzę. Cieszy mnie, że będziemy w nim robić oraz pokazywać rzeczy, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego w MTV. Jednym słowem - będzie fajnie i rockandrollowo! - mówi Kasia Sowińska.