Deszcz nagród dla "Piratów"

"Piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka" to ulubiony film 2006 roku i najlepszy film dramaturgiczny zdecydowali widzowie głosujący w rankingu People's Choice Awards - czytamy w serwisie BBC News.

"Piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka" - zdjęcia , zwiastun >>

O tym, kto dostanie nagrodę People's Choice Awards, decyduje publiczność głosując online.

Johnny Depp został najlepszym aktorem i ulubioną gwiazdą filmów akcji. - Fakt, że o przyznaniu tych nagród, decyduje publiczność, czyni je bardziej wyjątkowymi - mówi 43-letni aktor.

"Klik: i robisz, co chcesz" (ang. "Click"), w którym w głównej roli wystąpił Adam Sandler, został najlepszym filmem komediowym, a animowane "Auta" najlepszym filmem familijnym.

Para Johnny Depp i Keira Knightley w "Piratach z Karaibów" wygrała konkurencję na ulubiony duet ekranowy.

Jennifer Anniston, którą mogliśmy oglądać w komedii romantycznej "Sztuka zrywania" (ang. "Break Up") została wybrana najlepszą aktorką.

Jej filmowy partner Vince Vaughn został wybrany najlepszym odtwórcą roli pierwszoplanowej, a Cameron Diaz za rolę w "Holiday" - najlepszą aktorką pierwszoplanową.

Kolejni "Piraci z Karaibów" w maju

Na maj 2007 zapowiadana jest kolejna odsłona przygód kapitana Jacka Sparrowa (w tej roli oczywiście znów zobaczymy Johnny'ego Deppa). W trzeciej części zatytułowanej "Na krańcu świata" Will Turner (Orlando Bloom) wraz ze swą ukochaną Elizabeth (Keira Knithley) zmuszeni będą połączyć siły z dotychczasowym wrogiem Kapitanem Barbossą, aby uratować Sparrowa z rąk okrutnego Jonesa. Bohaterowie będą zmuszeni udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata. Czy uda im się ocalić zwariowanego pirata i czy kolejna część znów podbije serca widzów, przekonamy się już za kilka miesięcy.

Johnny Depp to aktor: