Córka łowcy krokodyli gwiazdą tv

Kariera 8-letniiej córki zmarłego niedawno Steve'a Irwina - słynnego australijskiego łowcy krokodyli nabiera rozpędu. Bindi Irwin poprowadzi w tym roku program dla Discovery Kids, a w najbliższym czasie czeka ją szereg spotkań i występów.

26-odcinkowy program będzie nosił tytuł "Bindi, dziewczynka z dżungli". 8-latka wystąpi w nim w roli prezenterki. Emisja programu została przesunięta na ten rok z powodu tragicznej śmierci taty Bindi - Steve'a Irwina, który także brał udział w całym przedsięwzięciu.

Najbliższe miesiące będą niezwykle pracowite dla Bindi nie tylko z powodu programu dla Discovery Kids. Córka łowcy krokodyli wystąpi m.in. u Ellen DeGeneres w "The Ellen DeGeneres Show" oraz u Davida Lettermana w "The Late Show". Częścią jej tournee po Stanach Zjednoczonych są także koncerty z mamą i australijską grupą The Wiggles w Los Angeles i Nowym Jorku.

W tym czasie na ekrany amerykańskiej telewizji wchodzi ostatni program Steve'a Irwina - "Ocean's Deadliest". Irwin zmarł podczas jego realizacji. W trakcie kręcenia jednej ze scen jadowita ryba ugodziła go kolcem.

Bindi rozpoczęła swoją karierę w wieku dwóch lat. Od tego czasu regularnie pojawia się w różnych programach telewizyjnych. Jej występy można także oglądać w prowadzonym przez rodzinę Irwinów Australia Zoo. Steve Irwin zawsze podkreślał, że wspiera karierę swej córki i chce, by z czasem zajęła jego miejsce w show-biznesie.

Kariera 8-latki to: