Zespół Virgin rozwiązany?

1 stycznia 2007 roku zespół Virgin zakończył działalność - taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie grupy, której wokalistką jest Dorota Doda Rabczewska. Piosenkarka podobno nie wie nic na temat rozwiązania zespołu i absolutnie się pod tym oświadczeniem nie podpisuje.

Doda i Virgin na zdjęciach >>

Wczoraj w Gdańsku zagraliśmy ostatni koncert pod tą nazwą. Serdecznie dziękujemy wszystkim Współpracownikom oraz Fanom, którzy byli z nami przez te sześć lat i bez których nie udałoby nam się przetrwać i zapisać na koncie tylu wspaniałych osiągnięć - czytamy w dalszej części komunikatu.

Tomek Lubert na swojej stronie zamieścił oświadczenie: "Wydarzenia ostatnich miesięcy i coraz gorsza kondycja" towarzyska "w zespole Virgin skłoniły mnie do kroku który dla wielu z Was może być wstrząsający, a dla niektórych wręcz niezrozumiały. Moja decyzja jest jednak przemyślana i ostateczna. Rozwiązuję Virgin. (...) Cokolwiek się wydarzy od dnia dzisiejszego, będzie miało inną formę oraz nazwę".

Maja Sablewska z wytwórni Universal Music Polska powiedziała portalowi Gazeta.pl, że nikt nie zapytał o zdanie Dody i ona pod tym oświadczeniem się nie podpisuje. Zespół Virgin to jest Doda i Tomek i według kontraktu jedna osoba nie może go rozwiązać. Jeżeli Lubert chce odejść z zespołu, prawo do nazwy "Virgin" pozostanie przy Dodzie - powiedziała nam Sablewska.

Piosenkarka wkrótce ma wydać w związku z tym oficjalne oświadczenie.

Gdyby zespół Virgin się rozwiązał: