Doda rzuciła Majdana?

PRZEGLĄD PRASY: Dorota ?Doda? Rabczewska rozstała się ze swoim mężem, bramkarzem szczecińskiej Pogoni Radosławem Majdanem - podaje dzisiejszy Fakt".

Według gazety, kłopoty sławnej pary wiążą się z odmiennym spojrzeniem na życie.

Majdan, po przeprowadzce do Szczecina spoważniał, zaczął myśleć o założeniu rodziny i uporządkowaniu swojego życia. Zaangażował się w politykę, startował we wczorajszych wyborach samorządowych.

Jak twierdzi "Fakt", ciągłe imprezy, do których przywykł przy swojej żonie, zaczęły go nudzić. Wizja ułożonego, odpowiedzialnego związku nie pasuje jednak wybrance Majdana, piosenkarce Dorocie Rabczewskiej. Gwiazda polskiej sceny muzycznej dopiero co wróciła z podróży do Stanów Zjednoczonych, podczas której, jak sama przyznała, zajmowała się głównie balangowaniem.

Według "Faktu", związek bramkarza z piosenkarką pełen był wyzwisk, awantur, ale też miłosnych uniesień. Przed podróżą do USA, między partnerami doszło podobno do poważnej kłótni. Gdy Doda wróciła do kraju, Majdana na lotnisku nie było. Piosenkarka znalazła też sobie nowe mieszkanie w Warszawie.

Czy to wszystko wróży koniec trzyletniego związku, który nieraz porównywano ze słynnymi Davidem i Victorią Beckham?