Co zrobić, gdy porywa UFO?

PRZEGLĄD PRASY. W życie poza Ziemią i możliwość kontaktu kosmitów z ludźmi wierzy połowa Niemców między 16. a 29. rokiem życia - podaje portal dziennika "Bild". "Bild" radzi, jakie środki profilaktyczne podjąć w razie porwania przez istoty pozaziemskie.

Gazeta wskazuje m.in. jak przygotować się na długą podróż w nieznane. Polecana lektura to np. "Wojna światów" Wellsa. Przed odlotem należy koniecznie poinformować członków rodziny, z jakiej cywilizacji mają nas odbić bądź wykupić.

"Bild" informuje również o możliwości ubezpieczenia przed porwaniem przez UFO. Polisę taką oferuje holenderska Hullberry Insurance Company. Ubezpieczenie ma pokryć m.in. koszty powrotu z Marsa na Ziemię na wypadek, gdyby - jak pisze gazeta - porywacze nie mieli ochoty sami ich opłacić. Umowa zawiera warunek, że firma nie wypłaci odszkodowania w przypadku, gdy porwany zdecyduje się współpracować z kosmitami.

- W razie porwania powinni się Państwo dowiedzieć jak najwcześniej, ile kosmici już o Was wiedzą - radzi "Bild". Inne wskazówki dotyczą m.in. zaopatrzenia się przed wyjazdem w skafander czy ilustrowaną książkę o anatomii człowieka.

W przypadku książki gazeta radzi, by wsadzić ją porywaczom do rąk i "mieć nadzieję, że się nią zadowolą i nie będą chcieli przeprowadzać na nas bolesnych eksperymentów."