Biedroń o "seksownym" Bosaku

Redakcja serwisu Gaylife.pl przeprowadziła wśród użytkowników sondaż na najseksowniejszego wszechpolaka. Głosowanie bezapelacyjnie wygrał prezes Młodzieży Wszechpolskiej i poseł LPR Krzysztof Bosak. Robert Biedroń, prezes Kampanii Przeciw Homofobii, zdradził nam, że na powabne usta Krzysztofa Bosaka zwraca uwagę wielu jego znajomych gejów.

Najseksowniejszy według gejów wszechpolak Krzysztof Bosak na zdjęciach - zobacz galerię

Robert Biedroń prezes Kampanii Przeciw Homofobii, komentując dla portalu Gazeta.pl wyniki głosowania w serwisie Gaylife.pl przyznał, że nie dziwi go zwycięstwo Krzysztofa Bosaka:

- Ja pana Bosaka też uważam za najprzystojniejszego wszechpolaka. Głównie ze względu na bardzo powabne usta, na które zwraca uwagę wielu moich znajomych gejów. Jest jeszcze ten młodzieńczy trądzik, który poseł Bosak stara się ukryć pod masą pudru, co czyni go bardzo seksownym i takim...niewinnym. Dodaje mu uroku. - zdradził Robert Biedroń. - Ponadto Bosak przez swoją konsekwentną anty-gejowską działalność staje się taki niedostępny i samczy... Wśród wszechpolaków są oczywiście jeszcze inni przystojni posłowie, np. Radosław Parda. On jest jednak brunetem, więc mi bardziej odpowiada Bosak. Kwestia gustu. - przyznał prezes Kampanii Przeciw Homofobii.

Daleko za Krzysztofem Bosakiem na uplasował się Marcin Kubiński w wynikiem 9,8% głosów. Trzecie miejsce na podium z 7,4% głosów zajął Radosław Parda.

Bosak po zwycięstwie w sondażu na Gaylife.pl: