Doda: geniusz dubbingu

We wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Asterix i Wikingowie", na którą przybyła m.in. Doda Elektroda, która użyczyła głosu jednej z postaci - Abbie, pięknej córce wodza Wikingów

Doda opowiada o wrażeniach z podkładania głosu do filmu - zobacz wideo

Gwiazda polskiej sceny muzycznej nie kryje zadowolenia ze swojej roli, uważa, że wyszło jej to świetnie. Z typowo dla siebie rozbrajającą szczerością mówi: "Jestem genialna w podkładaniu tego głosu [tu następuje słynny śmiech Dody]. Przyczyną powodzenia Dody może być to, że aby podkładać głos do kreskówek marzyła od zawsze. A może dlatego, że doskonale rozumiała swoją postać. Według Rabczewskiej, postać Abby, całkowicie przypomina ją samą, przede wszystkim charakterem, osobowością i sposobem wyrażania swoich emocji.

Zdradziła, że ideałem mężczyzny dla niej nie jest ani Asterix, ani Obelix, tylko jej ukochany Radosław Majdan.

Asterix i Wikingowie

Grupa nieustraszonych Wikingów udaje się na podbój wioski Galów. Chcą uprowadzić "czempiona strachu", który ma nauczyć ich latać. Doszły ich bowiem słuchy, ze strach dodaje ludziom skrzyyydeł. W tym samym czasie Asterix z Obelixem, w pocie czoła kształtują charakter Trendixa, syna wodza Galów. Stoją przed nie lada zadaniem: jak z maminsynka zrobić prawdziwego mężczyznę?

Gdy jednak tchórzliwy Trendix wpada w ręce Wikingów, Asterix z Obelixem nie będę stali z założonymi rękoma. Spotkanie dzielnych i zaprawionych w bojach ludów musi zakończyć się w jeden sposób! Nieoczekiwanie do akcji wkracza Abba, piękna córka wodza Wikingów. Czy Trendix zdoła udowodnić, ze jest prawdziwym mężczyzną?

Film wchodzi do kin 12 maja.

Co Ci się najbardziej podoba w Dodzie?