Zobacz fragmenty "Epoki lodowcowej 2"

Jako jedyny portal prezentujemy obszerne fragmenty kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego z 2002 roku, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - Wiewióra, który przyczynił się do nadejścia epoki lodowcowej. Zobacz też nagranie, w którym Cezary Pazura opowiada o kulisach dubbingowania "Epoki lodowcowej"

Zobacz obszerne fragmenty filmu "Epoka lodowcowa 2". Premiera filmu 31 marca w piątek, ale zanim to nastąpi, obejrzyj u nas prześmieszne fragmenty: jazdę bez trzymanki dwóch zwariowanych oposów Zdzicha i Edka, katapultowanie przez Mańka oposów z gałęzi, romantyczną randkę Mańka i Eli, w czasie której mamut najpierw przekonuje partnerkę, że nie jest ona oposem, tylko najprawdziwszym mamutem i zasypuje ją komplementami w stylu "Masz największy tyłek, jaki kiedykolwiek w życiu widziałem", a także namawia ją do przedłużenia ginącego gatunku mamutów (na co Ela zgryźliwie odpowiada: "Co? Jestem mamutem od pięciu minut i już na mnie lecisz?!?!").

Bardzo widowiskowo prezentuje się też klip z udziałem tańczących sępów śpiewających chórem: "Ach, dziób! Pełny mieć dziób!".

Zobacz te i inne fragmenty filmu, który będzie miał premierę w naszych kinach już w najbliższy piątek.

Zobacz też koniecznie film odsłaniający historię Wiewióra: dowiedz się, skąd się wziął, kto go ożywił i czego może dokonać:

Kliknij tu, aby poznać tajemniczą historię Wiewióra

Pazura: bardzo polubiłem Sida, bo jesteśmy podobni temperamentem

Cezary Pazura opowiedział o kulisach dubbingowania "Epoki lodowcowej" i o tym, jak bardzo zżył się ze swoim bohaterem leniwcem Sidem. Zdradził, że dzieci bardzo często proszą go, żeby powiedział: "Sysunia". Chcesz się dowiedzieć więcej? Kiliknij tu, aby zobaczyć nagranie

Za każdym razem kiedy robimy nowy film, wyzwanie jest coraz większe

Twórcy filmu opowiadają o pracy przy filmie i o nowych bohaterach Epoki lodowcowej, np. zwierzętach podwodnych, które poznamy dzięki odwilży. Zobacz film opowiadający o tym, jak powstawała Epoka lodowcowa 2: kiliknij tutaj