Chuck Norris o "faktach" z jego życia

"Dawno temu Chuck Norris spotkał dinozaury. Nikt nie przeżył." - od jakiegoś czasu w internecie istną furorę robią "fakty z życia" Chucka Norrisa. Na rosnące zainteresowanie swoją osobą zareagował wreszcie sam "Strażnik Teksasu".

Na oficjalnej stronie aktora pojawiło się wreszcie długo oczekiwane stanowisko samego Chucka.

O krążących po internecie "faktach" ze swojego życia Chuck Norris pisze, że "Niektóre są zabawne, inne są dalekie od tego".

Wydaje się jednak, że wiadomości o domniemanych nadludzkich możliwościach Chucka są mocno przesadzone. Aktor przyznaje się bowiem, że w świecie internetu nie czuje się zbyt pewnie. "Jestem bardziej związany ze światem Dzikiego Zachodu niż internetu i nie jestem pewien co o tym sądzić. To dość zaskakujące. Ale nie zamierzam się obrażać, ani nie biorę tego poważnie" - czytamy na oficjalnej stronie aktora.

Na koniec Chuck Norris wyraził nadzieję, że całe to internetowe zamieszanie, zainteresuje ludzi książkami jego autorstwa, w tym wydaną niedawno autobiografią. W końcu jak powszechnie wiadomo Chuck Norris nie umie biznesu. To biznes umie Chucka Norrisa.

W decydującym starciu Chucka Norrisa z MacGyverem górą był by: