Grali zakochanych i zakochali się naprawdę

Prawdziwa miłość zdarza się nie tylko w telewizji. Czasami takie miłosne scenariusze pisze również życie. Tak właśnie stało się na planie polsatowskiego serialu ?Pierwsza miłość?. Młodzi aktorzy z serialu, którzy grają zakochanych, zakochali się w sobie naprawdę. A niedawno filmowa para Marysia i Paweł, czyli w życiu Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk postanowili się zaręczyć. I jak zdecydowali, tak zrobili.

W serialu czasem mają swoje problemy, ale potrafią je rozwiązywać. Miejmy nadzieję, że w życiu poradzą sobie jeszcze lepiej.

- Poznałam Mikołaja jeszcze w szkole aktorskiej - mówi Aneta - Gdy ja byłam na pierwszym roku, on był już na trzecim. Gdy Mikołaj szkołę skończył, nie mieliśmy już żadnego kontaktu. Dopiero teraz, na planie serialu mogliśmy się poznać bliżej. Spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu zawodowo. Ale coraz częściej spotykaliśmy się również prywatnie. Udało mi się poznać Mikołaja jako fantastycznego człowieka. I tak zrodziła się przyjaźń. Coraz większa, która później przerodziła się w coś więcej. W najśmielszych marzeniach nie spodziewałam się, że spotkam w swoim życiu kogoś takiego jak Mikołaj. A jednak marzenia się spełniają. Zaręczyny są kolejnym etapem naszego związku i tak to traktujemy. To naprawdę bardzo fajna, ale i dziwna sytuacja grać na planie serialu zakochaną w mężczyźnie, z którym się jest naprawdę.

Na razie para nie zdradza swych dalszych prywatnych planów. Ale można się ich domyślić. Wiadomo, że całkowicie pochłania ich praca w serialu "Pierwsza miłość". Nie wiadomo też na razie, czy swoją przyszłość para zwiąże z Wrocławiem, skąd jest Mikołaj, czy Warszawą, z której pochodzi Aneta, ale tym będą się martwić, jeśli przerwana zostanie produkcja ich serialu. Ale na to się póki co nie zanosi.