Świąteczne życzenia dla wszystkich, których kochacie, dla rodziny, znajomych i przyjaciół

Przez tydzień zbieraliśmy Wasze życzenia dla wszystkich drogich Wam osób, których nie możecie przekazać osobiście. Życzenia nadsyłaliście pocztą, e-mailem i SMS-ami. A oto większa część nadesłanych serdeczności

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Góry Prezentów Pod Choinkę i Dużo Pozytywnej Energii Od Ludzi Oraz Wielu Łask Bożych w Nowym Roku Dla Całej Familiji Oraz Znajomych śle Kasica Wolak

Wszystkiego co najpiękniejsze w życiu z okazji tych wyjątkowych Świąt życzy Ci ktoś kto kocha Cię najmocniej pod sloncem,Twoje słonko.

Życzenia wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego abyśmy mogli się cieszyć wieloma wspólnie spędzonymi chwilami, z okazji tych wyjątkowych Świąt

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i tego co w życiu najlepsze. Dla moich kochanych szefów: p.Malgosi,i p.Zbysz

Z okazji Świat Bożego Narodzenia życzę Ci Kochany Misiu, zdrowia, szczęścia oraz, żeby Bozia Ci błogosławiła życzy Kochający słodki cukiereczek

Przesyłam tobie moc życzeń od dawno zapomnianej Bożeny z Prudnika dla Zdzisława Iwanowskiego z Wałbrzycha

Dla Janusza K., Jacka i Marcina oraz ich rodzin: "aby Wam się i do siego" od Witka B.

Arek B. i Alicja "by Wam się i do siego" od Witka B.

Szczere Życzenia na Dzien. Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku Łask Bożych, Szczęścia,i powodzenia dla Rafala,Halinki Pychynskich wraz z dziećmi życzą Kocurowie

Serdeczne i gorące życzenia szczęścia, zdrowia i bogatych Świat Bożego Narodzenia oraz świetnego Nowego 2006 Roku dla całej rodziny życzy Dawid Borkowski.

Aniu najserdeczniejsze życzenia rodzinnych Świat Bożego Narodzenia samych wspaniałych chwil życzy Albert

Kochanej Rodzince samych słonecznych i radosnych dni w 2006 roku życzy Adam S. z Podjuch.

Maciejowi i jego rodzinie z Krzyżowej w Grudziądzu Radosnych Świat i Szczęścia w Nowym Roku życzy Adam ze Szczecina.

Zgadnij kto? Zgadnij skąd? życzy Ci Cieplutkich Świąt!!! -Sylwkowi Bedkowskiemu z Dąbrowy Górniczej przesyła cicha wielbicielka. P.S. Tęsknie za Tobą

Moc życzeń świątecznych i urodzinowych życzy Reni pamiętający Z,

Wesołych Świat Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym roku 2006 życzy kochanej Izie z Bełchatowa Wielbiciel

Wesołych Świat Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku dla babci Jadwigi, dziadka Eugeniusza i Ewy Krysmalskich z Sulmierzyc, życzy wnuk Paweł z Ania.

Zdrowych Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego roku dla ukochanej babci Jadwigi, dziadka Eugeniusza oraz Ewy Krysmalskich z Sulmi

Panu Staszkowi Wieczorek lekarzowi ur. w Mińsku Mazowieckim - wszystkiego najlepszego. Nie widzieliśmy się ponad 30 lat. Ostatni raz na dworcu wschodnim w Warszawie. Mieszkam w Tarnowie, czekam na telefon 69641285 - Jurek Romański

Grzesiu Piekarski z Kutna: Najlepszego. A może sylwestra w Tarnowie? 696412825 Jurek.

Jedynej na Mazowszu, a może i w UE Cesi Biskupskiej spokoju w duszy i radości w sercu życzy zapomniana, ale pamiętająca Ewa Li.

Kochanej mamie Stanisławie Wojtkowiak z Choszczna._Zdrowych Świąt życzy -.Grażyna, Halna i Wiesława.

Przyjaciołom i znajomym, absolwentom UMK szlachetnych wzruszeń i doznań w noc mowiaca zwierzętami a także mocy sprawczej dla zrealizowania zamierzeń w

Wszystkiego najlepszego dla rodziny Lubelskich, dla cioci Ali i pan Kacpra. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesyła Michał Lubelski

Wesołych, pogodnych, szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń moja Najdroższa. Życzy Twój M.

Kochanej mamusi Ewie Pieniek wszystkiego naj naj życzą kochające dzieci Kasia i Sebastian

Dla Bogdana K. Kochanie życzę Ci cieplutkich pachnących choinka Świąt i spokojnej służby na posterunku a nie w patrolu *K.T.C* śle buziaki Joanna.

Wesołych Świąt dla Ewy, Krysi, Nyny, Sławka, Zosi, Przemka z Sierakowa, i Oli, Darka z Pionek życzy Kamil.

Dla najukochańszych rodziców, Anny i Aleksandra Wydra z Kraśnika, wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Monika z Kingo i Giorgiem.

Giorgio ti voglio tanto bene ti amo voglio stare sempre con te insieme tua moglie Monika.

W ten cichy i jedyny w roku świąteczny wieczór życzę CI MĘŻUSIU, aby spokój i pokój ogarnął serce TWOJE. Nowych nadziei w nadchodzącym ROKU-dla PAWŁA od ŻONKI.

Miłych, spokojnych, pełnych radości, dużo miłości, cudownego sylwestra rodzinie z Tarnowa, Ani, Danie, Ani z Poznania, kochanemu Misiowi, życzy Beata z Poznania.

Białych, pachnących choinką Świąt Damianowi ze Stefanowa życzy koleżanka Marlena.

Wesołych Świąt dla mamy Stasi i taty Karola, w podziękowaniu za pomoc, życzy Robert z Rodziną.

Bierusiowi, wspaniałemu mężowi, wesołych Świąt życzy żona Celusia z dziećmi.

Dużo zdrowia dla kioskarek, Basi i Goli, życzą kioskarki Cela i Werka.

Życzenia dla mojej kochanej mamy- dużo zdrowia i wytrwałości, by z radością witała każdy nowy dzień, życzy Celusia z rodzinką.

Kochanej Basieńce z Giżycka, z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa Zibi ze Szczecina.

Dla Ewy Smok z Jastrzębia, dużo zdrowia i słodyczy siostra Miecia z Żor Ci życzy.

Najdroższym Anetce i Werusi życzę radości i uśmiechu, spokoju i miłości, spełnienia wszystkich marzeń. Córeczce zdrowia i powodzenia w szkole. Składa Wojtek

Kochana Marzenko i Oluniu, niech te Święta miną spokojnie w rodzinnej atmosferze. Myślę o Was ciągle, kocham Was, wasz Jarek.

Naszemu kochanemu wnuczkowi Kubusiowi, w pierwsze Święto Bożego Narodzenia, radości i zdrowia i łask bożych, życzą Krysia i Janek.

Kochanemu wnukowi Alessiowi, zdrówka, uśmiechu i dużo prezentów pod choinka, życzą babcia Janka i dziadek Waldek.

Zdrowych wesołych świąt dla Mamy, Żabci Adika, Łukasza, Dawida. Gosia

Sławie i Zenkowi, oraz Marysi i Januszowi, moim sympatycznym swatom, wszystkiego co dobre, zdrowia, życzą Jadwiga i Edward. Buziak

Całej rodzinie Haldasiów z Kozienic, zdrowia, spokoju, życzy Krystyna z Ewą.

Wiola, tych Świąt nie spędzimy razem, lecz sercem będziemy z Tobą, kochamy cię. Rodzice i brat z rodziną.

Dla Mamy, sióstr i braci z rodzinami, z okazji Świat Bożego Narodzenia życzę wszystkiego najlepszego. Przepraszam za wszystko. Agnieszka.

Najukochańszy Tomku, z okazji Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Przepraszam za wszystko. Twoja zawsze kochająca Agnieszka.

Kocham Cię Lucynko. Życzę Ci żebyśmy następną Wigilię spędzili razem. Twój Zbyszek.

Droga Martynko! Życzymy Tobie powrotu do zdrowia, dzieci i nauczycielki ze szkoły w Niekursku.

Życzenia Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu łask bożych w nadchodzącym nowym roku. Wszystkim moim znajomym życzy Jasiek Szulich z Ostrówka.

Serdeczne życzenia, Dużo białego i zielonego, kolorowego sylwestra Szczurkowi, Zbychowi i Kasi, przesyła Basia:-)

Wszystkim piłkarzom, dużym i małym ,,Beniaminka,, Częstochowa, życzenia wiary w siebie i w ludzi, życzy trener Janusz Kala.

Mojej najukochańszej Nadusi, co jest w 11 tygodniu ciąży, super Darii, oraz całej rodzinie, zdrowia i spokoju w Święta Bożego Narodzenia, śle radosny Rafał Kozioł.

Kochanej Siostrze Gieni Kumiedze, świąteczne oraz imieninowe życzenia śle siostra z Krosna.

Dużo ciepłych chwil w życiu, zdrowia, radości kochanej Teresce i Zdziskowi od Agnieszki.

Dziękuję za wszystko- kochający mąż Adam.

Halutko, dzięki TOBIE mamy DOM, w którym panuje miłość i ciepło. W święta Twoja cudowność jest jeszcze bardziej odczuwalna i oby trwała jak najdłużej.

Doniu, Wesołych Świat! Następne już razem? Niech tak :)*

Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich. Życzenia najbliższym składa SŁAWEK STAŃCZYK.

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinie Nazaroków przesyłają Dudkowie z Pruszkowa.

Zdrowych i wesołych Świąt, żonie Marylce, oraz córkom, Edycie i Magdzie, życzy Leon.

W te radosne święta Bożego Narodzenia pragnę życzyć Krystynie i jej rodzinie dużo zdrowia i pogody ducha, oraz wiele łask Bożych. Krzysztof z Wrocławia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2006 wszystkim kibicom Wisły, Lechii, Śląska, Unii życzą Emigranci TSW Nasielsk P.S. Specjalne życzenia dla FC WADOWICE.

Kochanej Misi życzenia pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia składa mąż Józef.

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2006 dla państwa Rozental wraz z synkiem Dawidkiem ze Szczygłowic, życzy Tadeusz.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, pogody ducha, zdrowia, oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą SOBOLE dla całej rodziny i dla wszystkich Najbliższych.

Kochanym babcia ZDZISI i ŻABIE, oraz dziadkom, ZYDZE i JANKOWI, serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składają Karolinka i Krzyś Krukowscy.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz do siego Roku 2006, rodzinie Szpiechów życzy J.Z.

Kochanej Teresie, dużo zdrowia, szczęścia, i spełnienia wszystkich marzeń, życzy Staszek M.

Kochanej żonie Ewie, z okazji imienin oraz Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń oraz dużo, dużo szczęścia i miłości, składa kochający mąż Jacek.

Kochana, najdroższa Ewuniu, wiem, że nie mogę być z Tobą w te Święta. Życzę Tobie i całej Twojej rodzinie spokojnych wesołych Świąt. Kocham Cię bardzo, Andrzej.

Kochanym rodzicom i dziadkom Marii i Józefowi, oby te pierwsze Święta z wnuczka były wyjątkowe, radosne i niezapomniane, życzą Angelika i Andrzej z Amelka.

Izabela Bartoszewska Mayer- serdeczne życzenia dla całej rodziny, całuski dla Ani i Romka z Grudziądza.

Lusiu, kocham Cię, najlepsze życzenia na Święta, Alfred.

Bracia Bogdanowicze z Wodnej, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku śle Majka z Janem i córki z rodzinami.

Zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt, pogody ducha i uśmiechu dla męża i tatusia, życzy żona Mrówka i synek Olgierd.

Wesołych Świąt i bogatego gwiazdora, Bobie i Wiciowi życzą babcia Halinka i dziadek Krzyś.

Zdrowych, pogodnych Świąt, oraz dużo łask Bożych w Nowym Roku dla Tereni, Karolci, przesyłają Ewa z mama i babcia z Przasnysza.

Całej rodzinie Hejduków z Lipinek Łużyckich i Wałbrzycha, oraz babci Lewandowskiej z Lipinek, Wesołych Świąt, dużo zdrowia życzą Lewandowscy z Żagania.

Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Gwiazdora oraz szczęśliwego Nowego Roku życzą całej rodzinie oraz znajomym Mariola i Zbigniew Winter.

Zazdrosnemu do szaleństwa Janowi Sawickiemu Wesołych Świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku, szerokiej Ameryki. Znajoma, niepocieszona i smutna.

Kochanej żonie najlepsze życzenia, pełnego powrotu do zdrowia po ciężkiej operacji serca, życzy mąż Andrzej, córki Edyta i Ania, oraz syn Piotr z wnukami.

Radosnych Świąt BOŻEGO NARODZENIA, rychłego spełnienia marzeń, ciepła, wiary i życzliwości, życzymy Wam łącząc wyrazy miłości .Dla MICHALAKÓW z KATOWIC

Kochanej Teresie Roszak z Kościana, zdrowych, pogodnych świąt życzy kochający Marek-w nowym roku Tesiuniu wspólnych myśli, działań i ciepła rodzinnego. Marek

Całej rodzinie Nowaków, zdrowia, spokoju, życzy Krystyna z Ewą.

Kochanej JANINIE STĘPIEŃ i córce Danusi z Kozienic, zdrowia. Niechaj radość zapanuje, miłość i szczęście króluje. Krysia i Ewa.

Dla Urszuli i Davida dużo zdrowia i pomyślności w Święta Bożego Narodzenia, oraz w nadchodzącym nowym 2006 roku od Janusza Dużego.

Wesołych Świąt Ewuniu, zawsze będę cię kochał. Przyjaciel Z.

Kochany Marku, zyczę Ci prawdziwie radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości, prezentów bez liku i samych smakołyków. Kochająca żona Małgosia.

Tak wiele lat nie słałam Wam życzeń. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku Sinie, Jacusiowi i Małemu, życzę ja.

Kochany Misiaczku, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę ci wszystkiego wszystkiego dobrego, zdrowia, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu. Miś.

Dla dziewczyn z Dzielenia, które pracują w Drobimexie, wiele, wiele miłości, radości i wytrwałości, oraz cierpliwości, życzy Fryska.

Koteczku, mimo ze nie jesteśmy razem w dzisiejszy wieczór, dzielę się z Tobą w myślach tym świątecznym Opłatkiem. Przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2006 Roku Basi i Piotrusiowi z Węgorzewa, życzą - Ewa i Janusz ze Złoczewa.

Zdrowych, pogodnych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim kierowcom z ORBIT życzy Krzysiek Strus.

Basi Kopińskiej Radczuk. Niech pokój i radość Bożej Dzieciny i Jego Matki będzie z Wami w Okresie Bożego Narodzenia i przez cały Nowy Rok - życzy Darek A .

Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, kochanemu Mateuszkowi życzy RAMONKA:*

Wesołych Świąt, oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla całej rodzinki Madzi życzy Sławek.

Dla Dariusza Zaremby z Opoczna, spóźnione, ale gorące życzenia imieninowo-świąteczne przesyła stęskniona Teresa.

Dla Niuni Magdusi radości, wiary, opieki anielskiej życzą ulubiony Niunior, Klara i Gerbilki z Nieba: Z.M.S.P

Kochanej mamie Frani, siostrze Basi z rodziną i wszystkim Fabickim w Polsce, wesołych i zdrowych Swiąt, pomyślnego Nowego Roku!!! Od Staszka z Bystrzycy Kłodzkiej.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla ukochanej żony Lucynki, śle mąż Marek;>

Niech w Święta z Twym domu zagości mądrość i zgoda- uśmiech i dostatek- niech przez rok cały nie brakuje miłości! Przesyłam uściski i biały opłatek- Cale

Dużo zdrowia śle rodzina Szablewskich.

W ten szczególny czas chciałyśmy wam życzyć samych dobrych dni i dużo zdrowia, kochamy was. Ala z Dagmarą.

Pozdrawiam Świętego Mikołaja i proszę o prezent telefon kolorowy.

Koteczku, mimo, że nie jesteśmy razem w dzisiejszy wieczór, dzielę się z Tobą w myślach tym świątecznym Opłatkiem. Przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego roku 2006 dla Kamila, Luci i Romana Rakowskich z Gubina od Basi i Andrzeja.

Kochanej Krysi Kubi ze Szczercowa- zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku, życzy Janek M. ze Świnoujścia.

Pozdrowienia dla Alicji, Ryszarda i Michała przesyła córeczka.

Dla mojej kochanej córki Agnieszki moc serdecznych i cieplutkich życzeń na Święta i Nowy Rok, składa kochająca mama. Dziękuję, że jesteś ze mną w tych trudnych chwilach.

Rodzinie Bielewiczów z Bartoszyc śle życzenia Stefan Gawlik z Krakowa.

Kochanej Majeczce Gawlik z Krakowa życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, wraz z rodzicami ślą dziadkowie Gawlikowie z Krakowa.

Serdeczne zyczenia Świąteczne i noworoczne dla dzieci i ukochanej wnuczki przesyłają rodzice i dziadkowie J. CZ. W.

Kochanym szwagierkom, Ani i Jadzi Bielewicz z Bartoszyc śle Stefan Gawlik z Krakowa.

Życzenia dla kochanej żony Marii Gawlik z Krakowa śle mąż Stefan.

Życzenia dla Agnieszki Bielewicz z Bartoszyc ślą wujostwo Gawlikowie z Krakowa

Serdeczne życzenia dla kochanej wnuczki Mai Gawlik z Krakowa, ślą dziadkowie Gawlik z Krakowa.

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie i przekaże najlepsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Laukowi- niunia.

Anecie i Sławkowi Cebulak wesołych Świąt i miłości życzy mama.

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia rodzinie Tomkowiaków i Borowczyków życzy Jurek.

Wesołych i spokojnych Świąt dla kochanej żony Haliny, oraz córek Ilony, Izy i Eweliny z Jerzmanek, życzy kochający mąż.

Sławku, życzę wesołych Świąt, zdrowia, miłości i szczęścia i niech problemy finansowe odejdą w zapomnienie. Życzy mama.

Absolwentom z 1951 roku "ogólniaka" w Złotowie, szczęśliwego roku 2006, życzy R. Racisz.

Kochanemu Indykowi wszystkiego co najlepsze, powodzenia w nowym przedsięwzięciu, samej słodyczy żona Aga z Gumbaskiem życzy.

Helence, byłej teściowej stacjonującej w Niemczech, życzenia zdrowia i zamążpójścia życzy były zięć- Edek.

Drogi Pawle, pomyślności, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, woreczka pieniążków, życzy Falko.

Dorotko z Grabowa - życzę Ci Wesołych Świąt, dużo prezentów pod choinką, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń. Tomek z Warszawy.

Kasi- bratowej męża, szmapana i kawioru przez całe życie, życzy Ganna z Ukrainy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci Kochanie zdrowia i tylko zdrowia i żebyś nareszcie usłyszał, że jesteś zdrowy, żeby Bozia Ci błogosławiła.

Moc gorących życzeń prosto serca płynące, kochanym dzieciom, Ewuni i Adasiowi, życzy mama, tata oraz babcia Kasia.

Kochanej żonie Renacie- tajemnica twego serca jest, dla kogo chcesz aby biło. Moje serce zawsze bije dla Ciebie Najdroższa! Twoja Kocica.

Pełnych radości, pokoju i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa bożego w Nowym Roku 2006, życzy Krzysztof.

Najukochańszej mamie Helenie Wiśniewskiej, zdrowych i radosnych Świąt, życzy córka Izabela z Mariuszem.

Annie i Zdzisławowi Kubiakom, zdrowych Świąt życzą córki Basi i dziękujemy za Mikołaja -maluchy.

Święta świece zapaliły, pod choinka prezenty lśnią. WESOŁYCH ŚWIĄT dla WAS kochani KASIU, EWO, koleżanki, koledzy, wszyscy znajomi, przesyła EWA GRACZYK z PRZASNYSZA.

Ciepłych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i super zabawy w Sylwestra życzą całej rodzinie Sylwia, Mariusz i Oliwka Gredzuk z Gorzowa Wlkp!

Przemiłych Świąt Calineczce z Podkarpacia życzy Rycerz.

Miłych Świąt Flekbutowi życzy Rajmund- Kalisz.

Bernardowi Misztalowi, najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, przesyła żona Wanda.

Zdrowych i wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w nowym roku Grażynie i Andrzejowi Dudom z Bortatycz życzy mama i Benek.

W ten Wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele uderza dzwony, przyjmijcie życzenia pełne radości, a w Nowym Roku szczęścia zdrowia i pomyślności.

Wesołych Świąt, do siego roku dla całej rodziny zasyłają Turlejowie z Bogatyni.

Ukochanej żonie Haneczce, świąteczne życzenia i całusy od Jurka.

Kochanej mojej wnusi Marcie Woźniak, córce Marii, zięciowi Waldkowi, wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok życzy dziadziuś.

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia redaktorowi Adamowi Czerwińskiemu życzy Redakcja Tygodnika Wschodniego.

Kochanej Krysi Chudej z Gruszowa Wielkiego dużo zdrowia, pomyślności i radości na Święta Bożego Narodzenia życzy Stanisław W. z Zegrza.

Pomyślnosci w Nowym Roku, samych 6 w szkole, kochanej córce Karolinie Mazur z Jasienia ślą rodzice.

Zdrowych, wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń i pociechy z Paulii, życzy rodzina i R.Mazurow z Jasienia.

Annie Kubiak, radosnych Świąt, oraz podziękowanie za pomoc w trudnych chwilach od rodziców malej Ali z Dąbrowy Górniczej.

Andrzejowi Okupskiemu, aby szczęście było zawsze z Tobą, radości z synka, zdrowia, uśmiechu, życzy Wiola z dziewczynkami.

Pogodnych, zdrowych Świąt dla najwspanialszego narzeczonego Marcina od kochającej Ali.

Samych radosnych chwil na te Święta, wiele miłości i szczęścia w Nowym Roku, dla mojej kochanej Nawojki z Karpacza, mamie Zosi, babci i Pyzie, życzy Artur.

Dużo zdrówka i radości, moc prezentów i rodzinnej ciepłości, czasu spokojnego i stołu smacznego w białe święta, życzy Łukasz dla rodziny.

Adasiowi Wojtasikowi z Boru Zapilskiego, w dniu imienin i w Święta Bożego Narodzenia, dla całej Rodziny - Pomyślności, zdrowia, życzy kochający tatuś.

Mariolce, Heniowi, oraz Wnuczkom: Małgosi, Michałkowi, Mateuszkowi, oraz Mariuszkowi Korzekwom z Krzepic WESOŁYCH ŚWIĄT życzy kochający i pamiętający dziadek W.Z.

W tą Grudniową Noc Wigilijna niech ogarnie nas uczucie radości, miłości i szczęścia tak silne, aby trwały cały rok. Dla Haliny, Pauliny, Karoliny i Tomasza- Tato.

Mamie Beci, babci, dziadkowi i bratu Hektorowi, pogodnych Świąt życzy Jacek- Wścieklica.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla Jacka, Kasi, Krzysia zasyła Tereska.

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie błyśnie, ja z serca życzenia do Was wyślę! Śniegu białego, pięknej choinki i dla każdego dobrej nowinki! I moc prezentów z serca samego, no i na stole coś przepysznego! W tę cichą noc bożego przyjścia najszczersze życzenia wszystkim znajomym sprzed lat, oraz tym nowym, śle zawsze pamiętająca Beata Konopka vel BECIAK z Kolna. (Dajcie znać co u Was? Stary adres jest aktualny choć nazwisko już inne!)

ŻYCZĘ wszystkim moim znajomym Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia- Krzysiek

Kochani Rodzice ! W tym pięknym, wyjątkowym dniu jesteśmy tak daleko... Jednak serduszkiem cały czas jesteśmy z Wami. Dorotka i Mariusz. PS. Całusy dla Babci :)

Jak obyczaj każe stary, według Ojców naszej wiary, pragnę złożyć Ci życzenia w Dniu Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która świeci Ci we mroku zaprowadzi Cię do szczęścia i radości w Nowym 2006 roku. Do życzeń Bożonarodzeniowych przyjmij także życzenia i całusy z okazji naszej 35tej rocznicy ślubu. Ukochanemu mężowi Poldkowi - Bożena.

Serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego 2006 Roku, dla całej rodziny Putnirov z Ostrawy, Muszyńskich, Maroszków, Kwietniów z Gajówki, życzy Ania, Karolinka i Grzegorz Kwiecień z Sosnowca.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia dużo zdrówka, radości, aby świąteczny charakter tych dni mógł towarzyszyć nam przez cały rok, a Boża Dziecina napełniała nas swoim pokojem wspaniałej żonie Sylwii, oraz synkowi Nikodemowi, życzenia przesyła skromny mąż Wojtek.

Wszystkiego najlepszego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia i imienin dla kochanej żony i mamy Ewy Markowskiej z Brodnicy, życzy mąż z dziećmi!

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla całej rodziny i znajomych, życzy Piotrek Tomkiewicz z Lubska. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Z okazji 60 rocznicy ślubu Państwu Anieli i Józefowi Łukaszewskim życzenia zdrowia i szczęścia na długie lata składają córka z mężem, synowie z żonami, wnuki i prawnuk.

Magda Psiurska, oby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były dla Ciebie szczęśliwe, wesołe, przepełnione ciepłem domowego ogniska. Przede wszystkim dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Lukasz

Wesołych spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia Zofi, Waldemarowi, Barbarze i Jakubowi Dzieszkowskim życzy Łukasz.

Dla kochanych Sanoczan: Krysi, Agi, Janusza, Wojtka, Mariolki, Magdy, Piotrusia i Kuby najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego na Święta i pomyślności w Nowym Roku od rodziny z Krakowa.

Dla siostry Beaty z Lewina Brzeskiego i całej rodzinki. Wesołych i spokojnych Świat Narodzenia Pańskiego i Nowego Roku 2006. Niech w tym szczególnym czasie Wasze serce wypełni radość i szczęście. Życzy cała rodzinka z Polkowic.

Babci Danutce, Dziadkowi Walerciowi Tolci i Dyziowy życzymy Zdrowych, spokojnych, radosnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu wzruszających chwil przy wigilijnym stole Lena i Natii.

Cudownych i radosnych Świat Bożego Narodzenia najwspanialszym ludziom na świecie - Madzi i całej rodzinie Zakrzewskich ze Szczecina śle Jacek.

Witam, podaje tekst, który proszę umieścić w wigilijnym wydaniu, załączam dla całej Redakcji życzenia Świąteczne. Magdalena Liśkiewicz Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, Świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego, rodzinie i przyjaciołom ŻYCZA Magda i Artur Liśkiewicz z Zuzia i Kacperkiem

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia najwspanialszej mamie na świecie - Eugenii Owczarek z Bełchatowa śle kochający syn Jacek.

Najlepsze Życzenia Bożo - Narodzeniowe dla twórcy strony www.jou.blox.pl składa: gnomix

Kocham Cię mój Niuniu - Piecia P.s. BCK

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz bogatego gwiazdora całej rodzinie i znajomym życzy Maria Zygarłowska wraz z dziećmi i wnukami.

Wesołych i udanych Świąt Karolinko oraz tylko lepszych stron życia w nowym, 2006 roku... To życzenia dla Karoliny z klasy 2c I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach od Michała. A sobie życzę Karolinko, abym mógł patrzeć na Twój piękny uśmiech i abyś Ty zgodziła się spotkać ze mną już niebawem. Wtedy to byłyby jeszcze cieplejsze Święta... Wszystkiego dobrego.

Życzenia zdrowych, spokojnych, obfitych i wesołych Świąt oraz tylko lepszych stron życia w nowym, 2006 roku dla Krystyny i Witolda Dobrołowiczów z Kań Hellenowskich pod Warszawą - od Justyny, Jarka i Michała z Kielc. Uściski łapy i ukłony dla Emira. Wszystkiego dobrego! Niech to będą niezapomniane Święta! Festum Nativitatis Christi faustum fortunatumque sit - czyli mówiąc mniej pompatycznie - Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Dla Kochanej Sylwii Maliny. Życzeń, które Tobie życzę na razie nie wyliczę więc podaję pierwsze z kraju, by Ci żyło się jak w raju, by w Wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz zdania matury i dostania się na wymarzone studia przesyła twój Tomek..

Dla rodziny Malinów z Helenowa II Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: zwykłego, ludzkiego szczęścia. Najserdeczniejsze życzenia przesyła rodzina Biegniewskich - Mirka, Serafin, Tomek, Adam, Ewa.

P.S. Na Nowy Rok życzymy Wam pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

Dla Dziadków Piotrowskich z Wysokiego i Biegniewskich z Osowiec, na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego życzy rodzina Biegniewskich z Kramska.

- Nim gwiazdka wzejdzie i Święta przeminą, niech błogosławi Panienka z dzieciną, niechaj Wam życie w szczęście uplotą dziś, jutro w Rok Nowy i prz

Dla fajowej paczki z Kraśnika szczególnie dla Łysej Funki Anki Pigmeja Jaska i pozostałych dużo szczęścia i super Nowego Roku!

Najlepsze świąteczne i urodzinowe życzenia dla Marii od kochającego Stasia - Wiesia z Podzwierzynca. Kocham Cie!

Kochanie Moje, mam nadzieje, ze los da Nam jeszcze jedną szanse. Tęsknie Skarbie i kocham Cię. Myślami każdego dnia jestem z Tobą. W Święta tym bardziej. KCM

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia dla siostry Moni , szwagra Robusia oraz Ewci i Karolci od Izusi , Tomusia i Matisia.

Dla rodziny Roberta Walskiego (1973,Krosno n/Wislokiem), który wyjechał przed 1995 do USA. Wesołych Świąty i dobrego Nowego Roku. Grzesiek N. (tel.0609749569).

Spokojnych , wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla kochanej żony Izy , kochanego synka Mateuszka i całej rodziny oraz znajomych składa Tomek M.

Życzenia wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu prezentów pod choinką dla żony Marzenki i syna Łukaszka śle Dariusz Rzadkiewa.

Dla rodziny Kasprzaków z Bielska Białej Tereni Rysia i Marcina smacznej kolacji, dobrze płatnej pracy oraz dużo dużo zdrowia!!!

Serdeczne życzenia dla mojej kochanej żony Danuty oraz synów Zbyszka i Tymoteusza życzy Ludwik.

Bn, dla Marcinka, Sylwi i Zacharka - wszystkiego co najlepsze najpiękniejsze - życzy tata .bn frohe weihnachten viel licht, gl Eck gesund heit und seelenfrieden im neuen jahr 2006 w Enscht waleria fludra fur thomasa

- Na świąteczny zimowy czas dużo miłości i ciepła dla kochanego wspaniałego Meza Ryska życzy zawsze kochająca żonka Agnieszka z córka Wiktoria.

Moja kochana Basiu z Biskupic, wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia, aby następna Wigilia była już spędzona razem!!! Twój Sebastian.

Administrator strony www.jou.blox.pl , składa najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim Czytelnikom tej strony: gnomix WWW.JOU.BLOX.PL

Dla wspanialej żony Ewy z okazji imienin i Świąt Bożego Narodzenia zdrowia szczęścia i pracy w nowym roku 2006 - życzy kochający mąż Krzysztof Zambrow.

Rózgi na pupę, oraz szczęśliwego skoku do Nowego Roku życzy kochanemu Ziemniaczkowi - Krysi z Goleniowa życzy zakochany Mikołaj.

Wszystkiego najlepszego, wesołych Świąt dla rodziny Kacprowiczów i Baranowskich życzy najstarszy syn Krzysztof z żoną Jadwigą z Kcyni.

Kochanej i jedynej "Myszce" wraz z całą rodziną najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, spełnienia marzeń życzy na zawsze kochający Adam K.

Z ookazji Świąt "T BOA" EGO NARODZENIA DUA" O ZDROWIA I MITOSCI BOGD

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia Andrzejowi Kawce "Dziunkowi" dawniej z Lublina, dziś?? - życzy z jednym tylko słowem " przepraszam" znajoma sprzed 40 lat A..a

Bn, wesołych zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wiesław dla Małgosi Wioli Magdzi Tomka oraz dla naszego kochanego wnuczka Kubusia. Wiesław

BN Wyrazy Szacunku w trudzie dnia codziennego z okazji Świąt wszelkiej pomyślności zadowolenia w życiu kochanej mamie i żonie życzą dzieci Sara, Paweł, Olek, Kornelia oraz Mazjan.

Życzę całej mojej rodzinie, a szczególnie mojej Ewie i kochanemu synkowi wszystkiego naj najlepszego radości i spełnienia marzeń, żeby zawsze były wspo

Madziu ! To już ćwierćwiecze minęło od tego cudownego zauroczenia, któremu uległem na Twój widok w UW koło JGóry -życzę Ci spełnienia wszelkich marzeń - por.

Z OKAZJI AšWIÄ"T BOA" EGO NARODZENIA DUA" O ZDROWIA BTOGOSTAWIENST

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy żona oraz dzieciom i wnukom mąż ojciec i dziadek Zbyszek Pacuk.

Niechaj Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam spokój i ukojenie, a wszelka pomyślność i ciepło rodzinne niech Was nie opuszczają przez cały Nowy Rok.

May the peace and joy of Jesus Christ be in your heart during this Christmas season,and throughout the coming new year.Merry Christmas and a happy New Year.

Zdrowych i wesołych Świąt Ciepłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie życzę mamusi Niuniowi i mojemu kotkowi oraz wszystkim, którzy są samotni. Dzaga. Klaudyn.

Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmiesz w ręce, chociaż jestem gdzieś daleko z Tobą będzie moje serce. Gdy nadejdą miłe Święta, niech Ci wierszyk ten

Zdrowych spokojnych Świąt zdrowia szczęścia dla kochanej rodzinki życzy Monika Maciej Kubus.

Radosnych i rodzinnych Świąt Kasi z Solca kuj. życzy Jasiu z Szemrowic.

Wesołych Świąt, dużo uśmiechu, miłości, radości, szczęścia i wrażliwości. Dla Lukasza Dzitkowskiego z Malborka od koleżanki z Piotrkowa!

Dla całej rodziny Grzegorzewskich z Pabianic i Mikolajewic oraz dla całego SLD z Pabianic życzy Dawidek.

Kochanej Monice Rynkiewicz z Choszczna dużo radości w Święta życzy matka chrzestna z Tychów.

Kochanym dziadkom Danusi i Leszkowi Hryn z Przemyśla - oraz ciociom Izabeli Agnieszce Reni wujkom Brunowi Krzysiowi i kuzynom życzymy niech Święta

BN Jadą jadą sanie, w górze coś im mruga niech ta betlejemska Gwiazdka świeci nad Tobą cały czas przynosząc szczęście i powodzenie kochanej Żanecie.

Najwspanialszej parze, teściom - Ani i Rysiowi z Wrocławia, radosnych i spokojnych Świąt, życzy zięć Jacek z Poznania.

Wiele uśmiechów, mało żałości. Długich lat życia w szczęśliwości. Moc słodyczy, nic goryczy Kochanym Rodzicom: L. T. Muszynskim - Marta,Ula,Jurek zycza:)

bn Dla całej rodziny Pakulow, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności życzą Paulina i Błażej.

Najdroższej żonie Zosi przepraszając za wszystko co złe z zapewn

Najdrozszej zonie Zosi, przepraszajÄ c za wszystko co co zle, z

Kochanemu tacie i wspaniałemu dziadkowi - Janowi Sobczyk, zdrowych, pogodnych i mile spędzonych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego naj, naj w nowym.

A. J. KRATIUK KATOWICE 1 MAJA 46.11 ZDOWYCH WESOLYCH SW A W NOWYM ROKU SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIB I MALEGO KUBE ZYCZY M LEWIN BRZ.

.J.G.CZYZYCCY.KATOWICE.ROZDZIENKOWSKIEGO.98.103.WIELE.LASK.BOZYCH.Z.OKAZJI.SWIAT.BOZEGO.NAR.A.W.NOWYM.2006.R.OCZEKIWANEGO.WNUKA.MICHAL.Z.LEWHINA.B.

AGUSIU ZYCZE CI ABY TE SWIETA BYLY DLA CIEBIE SPOKOJNE I LEKKIE. KOCHAM CIE, SEBI.

Tego szczerze życzy przyjacielowi Jurkowi z Bierutowa. Barbara z Nowej Rudy

W ten wigilijny wieczór niech opłatek i wigilijna kolęda połączą nasze myśli i serca, a uśmiech niech towarzyszy wszystkim dniom Nowego Roku.

Kochanej Basi dużo szczęścia i radości życzy pamiętający i wierny Misiu.

Wewnętrznego spokoju, radości oraz błogosławieństwa bożego rodzinie Ciesielskich życzy siostra z rodziną z Zor.

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia naszej kochanej wychowawczyni, Pani Ani Gaszka życzy kl. III d z Gimnazjum nr 4 w Zorach.

Lucynie i Tadeuszowi Golebiowskim najserdeczniejsze życzenia w sześćdziesiątą rocznice ślubu składają Elżbieta i Stefan z dziećmi i wnuczkami.

Mój ukochany Basiczku ! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, pociechy z dzieci oraz choć trochę wspólnej radości ze mną życzy

Święta Bożego Narodzenia piękniejsze są z przyjaciółmi. Nawet jeśli sa daleko. Dla Jacka z Jelonek od Igi.

Kochanemu Markowi i Patrykowi z okazji Świąt, miłości i radości na co dzień - życzy: kochająca żona i mama

Patrykowi P. z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i samych szóstek w szkole! życzy: kochająca Cię mama - Grażyna.

Najukochańszej żonie i mamie przebywającej czasowo w USA spełnienia marzeń przesyłają Misiu, Tomasia i Piotronka.

Alicji, paryskiej wróżce z Kołobrzegu - ciepłych Świąt, udanych egzaminów i zamoczenia nóg na plażach Mauritiusa - życzy Obwieś ~ ze Śląska.

Anetko i Radku, niech gwiazdka betlejemska przyniesie dużo łask bożych oraz dosiego - życzy tata.

Tradycyjnych życzeń moc dla Jasia i Danusi Pychynskich śle Natalka z Alanem i reszta rodzinki Kocurów z Knurowa.

Najserdeczniejsze życzenia i wesołych świąt Bożego Narodzenia życzy syn, brat i wujek Andrzej i bratu i Eweli z okazji zaręczyn.

Wesołych Świąt, dużo zdrowia i pomyślności, oraz spełnienia marzeń dla kochanej mamusi Teresy K. z Pucka przesyła syn Piotr.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2006 życzymy Ani i Marcinowi, oraz małej, kochanej Roksance Borkowskim, życzą rodzice.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, pogody ducha- szczęśliwego Nowego Roku, aby był lepszy od starego- wszystkim znajomym i rodzinie. Życzy Mariusz.

Zdrowych i pogodnych Świąt żonie Marcie i całej rodzinie Dziewulskich - Robert.

Sukcesów w pracy, oraz ukończenia studiów, żonie Małgorzacie Ch. życzy mąż Marek.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku 2006, życzenia dla Krzysztofa, Grzegorza i Teresy Borkowskich.

Wszystkiego najlepszego dla siostry Paulinki Jałoszyńskiej od Sylwii.

Dla całej super załogi super sklepu spożywczego w Czerwińsku n. Wisłą, czyli dla Ewy, Basi, Reni, Krzysia i pana Rysia, wesołych i udanych Świąt Bożego Narodzenia, życzy Ewa.

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla Kochanych Rodziców: A.J.Kiejdo i A.B Orzechowskich. Przesyłają Kamila Robert i wnuk Mateusz!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, swojej babuni Renacie Tybel, życzy wnuczek Adrianek Pilarski.

Wesołych Świąt spędzonych w milej atmosferze życzę mojemu kochanemu Piotrkowi, oraz wszystkim znajomym z Garcza, jak i rodzinie. Żaneta.

Wesołych Świąt dla Kingusi M., Olgi K., całej paczki znajomych (Oli, Magdy, Maxa, Ślepego, Ingi) Asi Sieklickiej, oraz całej rodziny. Krystian, Błonie.

Kochanej rodzinie K.- Mamusi, Celinie, Joasi, Gośce, Mateuszkowi, Zbyszkowi i Jankowi, wszystkiego naj, naj, naj!!!

Eurydyko Najmilsza, całym sercem jestem z Tobą przy wigilijnym stole. Twój Miś.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia spełnienia marzeń, dużo Bożego błogosławieństwa, opieki Dzieciątka Jezus i Matki Świętej, mężowi Jackowi, Zuzuni Pawełko.

Dużo zdrowia w nadchodzącym roku 2oo6 rodzicom we Wrocławiu, oraz mężowi w Zgorzelcu, życzy córka i żona Gosia.

Dla całego personelu onkologii w Łodzi, dużo zdrowia, spokojnej pracy, radości z rodziny, przesyłają pacjentki.

Dla kochanej siostry Agaty Bończyk, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Śle Halina z rodziną.

Dużo dobroci dla siebie, oraz więcej wyrozumiałości w Nowym Roku 2oo6. Życzy Gosia ze Zgorzelca.

Dużo, dużo miłości, od Oli, taty i całej rodziny, życzy Tobie twój syn Lucjanek.

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz miłego Nowego Roku 2006 dla Haliny, Moniki, Angeliki z Kruklanek, składa przyjaciel - Prezes.

Ukochanej Andżeli, samej miłości, szczęścia, od kochającego Sławka, Oli i szczególnie od kochającego Lucusia. Żyj 100 lat.

Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Nowego Roku, rodzinie Pawlikom, Mikulom z Kruklanek, składa Jarek Pawlik.

Wszystkiego najlepszego dla Łukasza Kwiatkowskiego z Kruszyna koło Włocławka, aby pokochał mnie tez tak bardzo, jak ja Jego, życzy o rok młodsza koleżanka.

Kochanemu Romanowi, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, życzy Lala.

Mojej najukochańszej na świecie przyjaciółce Izuni składam życzenia : wszystkiego co najlepsze w życiu dla Ciebie i całej Twojej rodzinki. Marzena.

Wesołych Świąt, smacznego karpika, słonego śledzika, pachnącej choinki, kochanej rodzinki, ciekawych prezentów, fajnych momentów. Dla rodziny Biliniewiczów.

Mojemu najukochańszemu mężowi Darkowi, oraz najwspanialszym dzieciom: Sandrusi i Łukaszkowi , zdrowych, spokojnych Świąt życzy Marzena.

Zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2006 siostrze Krystynie z mężem, oraz chrześniaczce Martynce życzy Gabriela Zając z rodzicami i babcią.

Zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt i dużo prezentów pod chinkę, życzy Piotrek z Lubelskiego dla najpiękniejszej Magdy z Mielca.

Zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2006 dla rodziców i babci życzy Gabrysia Zając.

Niech te Święta, tak wspaniałe będą cale, jakby z bajek. Niech choinka pachnie pięknie i radość będzie wszędzie. Życzenia dla Ciebie, Tomku, z serca płyną! Twoja 4ever.

Spokojnych Świąt i błogosławienia Bożego, kochanej córce Justynie i Albinowi, życzą rodzice.

Niech narodzony Pan Jezus ma Cię zawsze w opiece. Radosnych Świąt najdroższemu Marcelkowi, życzy babcia i dziadek.

*********************

Z okazji 60 rocznicy ślubu Państwu Anieli i Józefowi Łukaszewskim życzenia zdrowia i szczęścia na długie lata składają córka z mężem, synowie z żonami, wnuki i prawnuk.

Magda Psiurska, oby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były dla Ciebie szczęśliwe, wesołe, przepełnione ciepłem domowego ogniska. Przede wszystkim dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń. Lukasz

Wesołych spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia Zofi, Waldemarowi, Barbarze i Jakubowi Dzieszkowskim życzy Łukasz.

Dla kochanych Sanoczan: Krysi, Agi, Janusza, Wojtka, Mariolki, Magdy, Piotrusia i Kuby najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego na Święta i pomyślności w Nowym Roku od rodziny z Krakowa.

Dla siostry Beaty z Lewina Brzeskiego i całej rodzinki. Wesołych i spokojnych Świat Narodzenia Pańskiego i Nowego Roku 2006. Niech w tym szczególnym czasie Wasze serce wypełni radość i szczęście. Życzy cała rodzinka z Polkowic.

Babci Danutce, Dziadkowi Walerciowi Tolci i Dyziowy życzymy Zdrowych, spokojnych, radosnych i prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu wzruszających chwil przy wigilijnym stole Lena i Natii.

Cudownych i radosnych Świat Bożego Narodzenia najwspanialszym ludziom na świecie - Madzi i całej rodzinie Zakrzewskich ze Szczecina śle Jacek.

Witam, podaje tekst, który proszę umieścić w wigilijnym wydaniu, załączam dla całej Redakcji życzenia Świąteczne. Magdalena Liśkiewicz Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, Świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego, rodzinie i przyjaciołom ŻYCZA Magda i Artur Liśkiewicz z Zuzia i Kacperkiem

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia najwspanialszej mamie na świecie - Eugenii Owczarek z Bełchatowa śle kochający syn Jacek.

Najlepsze Życzenia Bożo - Narodzeniowe dla twórcy strony www.jou.blox.pl składa: gnomix

Kocham Cię mój Niuniu - Piecia P.s. BCK

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz bogatego gwiazdora całej rodzinie i znajomym życzy Maria Zygarłowska wraz z dziećmi i wnukami.

Wesołych i udanych Świąt Karolinko oraz tylko lepszych stron życia w nowym, 2006 roku... To życzenia dla Karoliny z klasy 2c I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach od Michała. A sobie życzę Karolinko, abym mógł patrzeć na Twój piękny uśmiech i abyś Ty zgodziła się spotkać ze mną już niebawem. Wtedy to byłyby jeszcze cieplejsze Święta... Wszystkiego dobrego.

Życzenia zdrowych, spokojnych, obfitych i wesołych Świąt oraz tylko lepszych stron życia w nowym, 2006 roku dla Krystyny i Witolda Dobrołowiczów z Kań Hellenowskich pod Warszawą - od Justyny, Jarka i Michała z Kielc. Uściski łapy i ukłony dla Emira. Wszystkiego dobrego! Niech to będą niezapomniane Święta! Festum Nativitatis Christi faustum fortunatumque sit - czyli mówiąc mniej pompatycznie - Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Dla Kochanej Sylwii Maliny. Życzeń, które Tobie życzę na razie nie wyliczę więc podaję pierwsze z kraju, by Ci żyło się jak w raju, by w Wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny. Najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz zdania matury i dostania się na wymarzone studia przesyła twój Tomek..

Dla rodziny Malinów z Helenowa II Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: zwykłego, ludzkiego szczęścia. Najserdeczniejsze życzenia przesyła rodzina Biegniewskich - Mirka, Serafin, Tomek, Adam, Ewa.

P.S. Na Nowy Rok życzymy Wam pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

Dla Dziadków Piotrowskich z Wysokiego i Biegniewskich z Osowiec, na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego życzy rodzina Biegniewskich z Kramska.

- Nim gwiazdka wzejdzie i Święta przeminą, niech błogosławi Panienka z dzieciną, niechaj Wam życie w szczęście uplotą dziś, jutro w Rok Nowy i prz

Dla fajowej paczki z Kraśnika szczególnie dla Łysej Funki Anki Pigmeja Jaska i pozostałych dużo szczęścia i super Nowego Roku!

Najlepsze świąteczne i urodzinowe życzenia dla Marii od kochającego Stasia - Wiesia z Podzwierzynca. Kocham Cie!

Kochanie Moje, mam nadzieje, ze los da Nam jeszcze jedną szanse. Tęsknie Skarbie i kocham Cię. Myślami każdego dnia jestem z Tobą. W Święta tym bardziej. KCM

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia dla siostry Moni , szwagra Robusia oraz Ewci i Karolci od Izusi , Tomusia i Matisia.

Dla rodziny Roberta Walskiego (1973,Krosno n/Wislokiem), który wyjechał przed 1995 do USA. Wesołych Świąty i dobrego Nowego Roku. Grzesiek N. (tel.0609749569).

Spokojnych , wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia dla kochanej żony Izy , kochanego synka Mateuszka i całej rodziny oraz znajomych składa Tomek M.

Życzenia wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu prezentów pod choinką dla żony Marzenki i syna Łukaszka śle Dariusz Rzadkiewa.

Dla rodziny Kasprzaków z Bielska Białej Tereni Rysia i Marcina smacznej kolacji, dobrze płatnej pracy oraz dużo dużo zdrowia!!!

Serdeczne życzenia dla mojej kochanej żony Danuty oraz synów Zbyszka i Tymoteusza życzy Ludwik.

Bn, dla Marcinka, Sylwi i Zacharka - wszystkiego co najlepsze najpiękniejsze - życzy tata .bn frohe weihnachten viel licht, gl Eck gesund heit und seelenfrieden im neuen jahr 2006 w Enscht waleria fludra fur thomasa

- Na świąteczny zimowy czas dużo miłości i ciepła dla kochanego wspaniałego Meza Ryska życzy zawsze kochająca żonka Agnieszka z córka Wiktoria.

Moja kochana Basiu z Biskupic, wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia, aby następna Wigilia była już spędzona razem!!! Twój Sebastian.

Administrator strony www.jou.blox.pl , składa najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim Czytelnikom tej strony: gnomix WWW.JOU.BLOX.PL

- Dla wspanialej żony Ewy z okazji imienin i Świąt Bożego Narodzenia zdrowia szczęścia i pracy w nowym roku 2006 - życzy kochający mąż Krzysztof Zambrow.

- Rózgi na pupę, oraz szczęśliwego skoku do Nowego Roku życzy kochanemu Ziemniaczkowi - Krysi z Goleniowa życzy zakochany Mikołaj.

- Wszystkiego najlepszego, wesołych Świąt dla rodziny Kacprowiczów i Baranowskich życzy najstarszy syn Krzysztof z żoną Jadwigą z Kcyni.

Kochanej i jedynej "Myszce" wraz z całą rodziną najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, spełnienia marzeń życzy na zawsze kochający Adam K.

- Z ookazji Świąt "T BOA" EGO NARODZENIA DUA" O ZDROWIA I MITOSCI BOGD

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia Andrzejowi Kawce "Dziunkowi" dawniej z Lublina, dziś?? - życzy z jednym tylko słowem " przepraszam" znajoma sprzed 40 lat A..a

Bn, wesołych zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wiesław dla Małgosi Wioli Magdzi Tomka oraz dla naszego kochanego wnuczka Kubusia. Wiesław

BN Wyrazy Szacunku w trudzie dnia codziennego z okazji Świąt wszelkiej pomyślności zadowolenia w życiu kochanej mamie i żonie życzą dzieci Sara, Paweł, Olek, Kornelia oraz Mazjan.

- Życzę całej mojej rodzinie, a szczególnie mojej Ewie i kochanemu synkowi wszystkiego naj najlepszego radości i spełnienia marzeń, żeby zawsze były wspo

Madziu ! To już ćwierćwiecze minęło od tego cudownego zauroczenia, któremu uległem na Twój widok w UW koło JGóry -życzę Ci spełnienia wszelkich marzeń - por.

- , Z OKAZJI AšWIÄ"T BOA" EGO NARODZENIA DUA" O ZDROWIA BTOGOSTAWIENST

- Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy żona oraz dzieciom i wnukom mąż ojciec i dziadek Zbyszek Pacuk.

Niechaj Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam spokój i ukojenie, a wszelka pomyślność i ciepło rodzinne niech Was nie opuszczają przez cały Nowy Rok.

May the peace and joy of Jesus Christ be in your heart during this Christmas season,and throughout the coming new year.Merry Christmas and a happy New Year.

- Zdrowych i wesołych Świąt Ciepłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie życzę mamusi Niuniowi i mojemu kotkowi oraz wszystkim, którzy są samotni. Dzaga. Klaudyn.

- Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmiesz w ręce, chociaż jestem gdzieś daleko z Tobą będzie moje serce. Gdy nadejdą miłe Święta, niech Ci wierszyk ten

Zdrowych spokojnych Świąt zdrowia szczęścia dla kochanej rodzinki życzy Monika Maciej Kubus.

Radosnych i rodzinnych Świąt Kasi z Solca kuj. życzy Jasiu z Szemrowic.

- Wesołych Świąt, dużo uśmiechu, miłości, radości, szczęścia i wrażliwości. Dla Lukasza Dzitkowskiego z Malborka od koleżanki z Piotrkowa!

- Dla całej rodziny Grzegorzewskich z Pabianic i Mikolajewic oraz dla całego SLD z Pabianic życzy Dawidek.

- Kochanej Monice Rynkiewicz z Choszczna dużo radości w Święta życzy matka chrzestna z Tychów.

- Kochanym dziadkom Danusi i Leszkowi Hryn z Przemyśla - oraz ciociom Izabeli Agnieszce Reni wujkom Brunowi Krzysiowi i kuzynom życzymy niech Święta

BN Jadą jadą sanie, w górze coś im mruga niech ta betlejemska Gwiazdka świeci nad Tobą cały czas przynosząc szczęście i powodzenie kochanej Żanecie.

Najwspanialszej parze, teściom - Ani i Rysiowi z Wrocławia, radosnych i spokojnych Świąt, życzy zięć Jacek z Poznania.

Wiele uśmiechów, mało żałości. Długich lat życia w szczęśliwości. Moc słodyczy, nic goryczy Kochanym Rodzicom: L. T. Muszynskim - Marta,Ula,Jurek zycza:)

bn Dla całej rodziny Pakulow, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności życzą Paulina i Błażej.

- Najdroższej żonie Zosi przepraszając za wszystko co złe z zapewn

- - Najdrozszej zonie Zosi, przepraszajÄ c za wszystko co co zle, z

- Kochanemu tacie i wspaniałemu dziadkowi - Janowi Sobczyk, zdrowych, pogodnych i mile spędzonych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego naj, naj w nowym.

A. J. KRATIUK KATOWICE 1 MAJA 46.11 ZDOWYCH WESOLYCH SW A W NOWYM ROKU SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIB I MALEGO KUBE ZYCZY M LEWIN BRZ.

.J.G.CZYZYCCY.KATOWICE.ROZDZIENKOWSKIEGO.98.103.WIELE.LASK.BOZYCH.Z.OKAZJI.SWIAT.BOZEGO.NAR.A.W.NOWYM.2006.R.OCZEKIWANEGO.WNUKA.MICHAL.Z.LEWHINA.B.

AGUSIU ZYCZE CI ABY TE SWIETA BYLY DLA CIEBIE SPOKOJNE I LEKKIE. KOCHAM CIE, SEBI.

- Tego szczerze życzy przyjacielowi Jurkowi z Bierutowa. Barbara z Nowej Rudy

W ten wigilijny wieczór niech opłatek i wigilijna kolęda połączą nasze myśli i serca, a uśmiech niech towarzyszy wszystkim dniom Nowego Roku.

- Kochanej Basi dużo szczęścia i radości życzy pamiętający i wierny Misiu.

- Wewnętrznego spokoju, radości oraz błogosławieństwa bożego rodzinie Ciesielskich życzy siostra z rodziną z Zor.

- Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia naszej kochanej wychowawczyni, Pani Ani Gaszka życzy kl. III d z Gimnazjum nr 4 w Zorach.

Lucynie i Tadeuszowi Golebiowskim najserdeczniejsze życzenia w sześćdziesiątą rocznice ślubu składają Elżbieta i Stefan z dziećmi i wnuczkami.

- Mój ukochany Basiczku ! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, pociechy z dzieci oraz choć trochę wspólnej radości ze mną życzy

Święta Bożego Narodzenia piękniejsze są z przyjaciółmi. Nawet jeśli sa daleko. Dla Jacka z Jelonek od Igi.

Kochanemu Markowi i Patrykowi z okazji Świąt, miłości i radości na co dzień - życzy: kochająca żona i mama

- Patrykowi P. z okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i samych szóstek w szkole! życzy: kochająca Cię mama - Grażyna.

- Najukochańszej żonie i mamie przebywającej czasowo w USA spełnienia marzeń przesyłają Misiu, Tomasia i Piotronka.

Alicji, paryskiej wróżce z Kołobrzegu - ciepłych Świąt, udanych egzaminów i zamoczenia nóg na plażach Mauritiusa - życzy Obwieś ~ ze Śląska.

- Anetko i Radku, niech gwiazdka betlejemska przyniesie dużo łask bożych oraz dosiego - życzy tata.

Zyczenia dla IWONY I SLAWKA. Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokoj i radosc.Niech kazda chwila swiat BOZEGO NARODZENIA zyje wlasnym pieknem.A NOWY ROK obdaruje CIEBIE pomyslnoscia i szczesciem.Najpiekniejszych SWIAT BOZEGO NARODZENIA niech spelnia sie wszystkie Twe marzenia.

Wspaniłych, ciepłych i pełnych miłośći Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzacym 2006 roku spelnienia marzeń całej rodzinie Modlińskich oraz Krzysiowi W. z Wrocławia składa Iwona

Spokojnych,radosnych Świąt w gronie Rodziny,a w Nowym 2006 Roku szczęścia,zdrowia pomyślności i wielu sukcesów w życiu zawodowym(w szkole) życzy swojej kochanej żonie Lidzi i cudownej córce Beatce-mąż i tata Krzysiek.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku radości iszczęścia dla Pani Basi z Chojnowa życzy Mirek z Jaworzyny Śl.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia serdeczne życzenia dla żony Haliny Augustyny od męża Andrzeja z Lęborka.

Życzenia dla NUŚKA. Dom już cały przystrojony / Wigilijne biją dzwony / I świąteczny stół nasz śliczny / Bo nadchodzi czas magiczny / ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA / Są okazją do powiedzenia / Tego, co trzymam w sercu / Co przysięgałem na ślubnym kobiercu / Tego, że Cię bardzo kocham / Gdy nie widzę, po kątach szlocham / Kocham Ciebie całą / I córeczkę Twoją małą / A szczególnie to Twój brzuszek / Gdzie się schował nasz maluszek / / Pragnę żeby zawsze była radość / Nawet wtedy, gdy przyjdą łzy i słabość / Żeby zawsze były święta / Byś chodziła uśmiechnięta / A ponadto życzę Ci / By w te piękne dni / Marzenia spełniały się wciąż / Twój kochający mąż / Paweł Figat

BN Piękna jest radość w święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich. Wesołych świąt Bożego narodzenia, oraz szczęśliwego wskoku do 2006r. rodzinie Janowiczów z Gostynia, oraz I. D. R. K. Sobocińskim z Bodzewa życzy Andzia z rodzinka

Pięknie ubrana pachnie choinka, przy stole siedzi cała rodzinka i wszyscy razem życzymy wam szczerze radosnych świąt w miłości i wierze. Dla KOchanej Chrzestnej- Iwony Włodarczak z rodziną z Leszna od kochającej chrześnicy Ani Polaszek z rodzinką z Piasków

BN Zielonej Chjoinki, wódki 3 skrzynki, smacznej kolacji, w sylwka libacji a pijane bałwanki niech ciągną twe sanki. Dla Marcina J. od Andzi P

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku da Wam dużo szczęścia w święta, oraz w Nowym Roku. Dla rodzinki Smektałów i Józefy Polaszek z Bodzewka przesyła Andzia z rodzinka z Piasków

Życzeń, które Tobie Życzę narazie nie wyliczę, wiec podaje pierwsze z kraju, by Ci żyło się jak w raju, by w Wigilie u rodzinki wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chcial zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostal całoroczny. Dla Tomka Bryla i całej rodzinki z Piasków oraz Izy przesyła Ania P

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazdka wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, aby wszystko się zdarzyło, z roku na rok lepiej było.Życzenia dla rodzinki Piotrowiczów , Adamkiewiczów, Bogdańskich z Gostynia, rodzinki Wajnów z Pępowa, rodziny Polaszków z Borku Wlkp, rodziny Włodarczaków ,Pastwów oraz Wojciechowskich z Leszna, rodzniny Mazurów z Goli, rodziny Klupś z Kunowa przesyła rodzina Polaszków z Piasków

Na |więta Bożego Narodzenia oraz na nadchodz cy Nowy Rok dużo radoci i dobroci od ludzi, szczęcia rodzinnego oraz nios cego pokój błogosławieństwa Bożego kochanej Gosi,rodzeństwu: Grażynie,Bożenie,Marianowi,Piotrkowi,Andrzejowi rodzicom: mamie Michalinie i tacie Franciszkowi Parzygnat życzy Tomek z D browy Górniczej

"Gdy przyjdą Święta w srebnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij Kochana Agniesiu gorące me życzenia, niech się Nam razem spełnią wszystkie marzenia." Kochanej Agnieszce Życzenia sklada kochający Arkadiusz. Szczęscia w nauce i pamiętaj, że moja zawodowa służba wojskowa będzie szła w parze z Naszą Wszechobecną Miłością.