Szczuka najsłabszym ogniwem?

Kazimiera Szczuka nie będzie już w TVN prowadzić teleturnieju ?Najsłabsze ogniwo?. Cięta, reagująca alergicznie na głupotę uczestników gospodyni przegrała z... oglądalnością

"Najsłabsze ogniwo" leci w TVN od poniedziałku do środy w czasie największej oglądalności - o godz. 20.10. Osiem osób odpowiada na pytania z wiedzy ogólnej. Ale w programie nie omnibus miał największą szansę na wygraną. Raczej cwaniak, który nie rzucał się w oczy (nie zagrażał wiedzą) pozostałym uczestnikom. Bo to oni wyrzucali z gry, wskazując "najsłabsze ogniwo". Kazimiera Szczuka niejednemu graczowi przytarła nosa, często w brutalny sposób wypominając im głupotę.

Mimo to oglądalność programu spadała i szefostwo TVN postanowiło zdjąć "Najsłabsze... " z anteny. Sama Kazimiera Szczuka pozostanie w telewizji. Wciąż będzie prowadzić audycję o książkach "Wydanie drugie poprawione". Rzecznik TVN Andrzej Sołtysik: - Nie pozwolimy zmarnować tak interesującej osobowości i najpewniej wkrótce Kazimiera Szczuka dostanie nową propozycję zaistnienia w naszej stacji.

Czy podobał Ci się program ''Najsłabsze ogniwo''