Czułe Czytanki w Czułym Barbarzyńcy

8 października 2005 r. (sobota) o g. 11:00 w Czułym barbarzyńcy przy ulicy Dobrej 31 odbędzie się kolejne spotkanie z dziećmi z cyklu Czułe Czytanki.

Tym razem gościem księgarni będzie Wytwórnia - wydawnictwo skupiające głównie debiutujących i najciekawszych polskich autorów. W katalogu Wytwórni znajdziemy trzy pozycje przeznaczone dla dzieci: "Prąd" Małgosi Urbańskiej i Witka Koroblewskiego oraz dwie książeczki Martyny Skibińskiej: "Kazio i Nocny Potwór" z ilustracjami Ani Niemierko oraz "Nieobliczalne owieczki" zilustrowane przez Joannę Olech i z opracowaniem graficznym Justyny Wróblewskiej.

W programie spotkania, które rozpocznie się o 11:00, znajdziemy wspólne czytanie z autorami, gry i zabawy, a także występ magika Roba. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa prac autorów Wytwórni, która potrwa do 28 października 2005 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w naszej księgarni i klubie, dzieci na czułe czytanki prosimy zgłaszać na adres: poczta@czuly.pl. Każde zaproszenie zostanie przez nas potwierdzone. Prosimy więc podać dokładnie swoje dane kontaktowe.