Horoskop polityczny dla Kazimierza Marcinkiewicza

Jakim człowiekiem jest Kazimierz Marcinkiewicz? Czy ma odpowiednie cechy, by zostać szefem rządu? Co go czeka w najbliższych miesiącach i latach? Zapytaliśmy o to Małgorzatę Barbarę Trzaskomę, Mistrza Reiki

Małgorzata Barbara Trzaskoma:

Kazimierz Marcinkiewicz to typ analityczny. Potrafi wyczuć człowieka i nie narzucając nachalnie swojej woli uzyskać zamierzony cel. W grupie potrafi wywierać wpływ na otoczenie. Potrafi delikatnie manipulować. Jest dyplomatą i dobrym mediatorem. Pod maską spokoju skrywa spory temperament. Lubiany i akceptowany, ma wyczucie sytuacji. W życiu pomagają mu umiarkowanie i mądrość. Jest też nieśmiały i skromny, boi się braku akceptacji, szuka oparcia i aprobaty u innych. Bardzo ważna jest dla niego opinia publiczna, liczy się z nią. Zależy mu na tym, by korzystnie wypaść. Marcinkiewicz jest również prostoduszny i wyczulony na to, co piękne. Także na piękno kobiet. I choć nie jest piękny może mieć powodzenie u pań.

Rok 2005 jest dla niego dobry. To rok sukcesu i wielkiej kariery. W 2006 będzie gorzej. Jeśli zajmowałby się sprawami finansowymi, to będzie to dla niego zły rok i będzie mu ciężko. Będzie miał trudności z ukończeniem tego, co zaczął w poprzednim roku, na jego drodze będą się mnożyły przeszkody. Wszystko będzie dłużej trwało. Jego problemy będą spowodowane przez nieżyczliwych mu ludzi, którzy będą czekać na jego błąd. Marcinkiewicz będzie na cenzurowanym. W 2007 i 2008 roku kłopoty znikną, wszystko ruszy i będzie się dobrze układać. W tych latach szykuje mu się sporo podróży i pracy w terenie.

Czy Marcinkiewicz zostanie premierem?