Dodatkowe pociągi po koncercie Stinga

INTERCITY uruchomi dwa dodatkowe pociągi powrotne TLK (Tanie Linie Kolejowe) po koncercie Stinga!

Warszawa (odjazd 1.00 - Warszawa Centralna) - Katowice (przyjazd ok. godz. 4.15) - Kraków (przyjazd ok. godz. 6.00)

Warszawa (odjazd 1.10 - Warszawa Centralna) - Poznań (przyjazd ok. godz. 4.30) - Wrocław (przyjazd ok. godz. 6.45)

Ceny biletów i dokładne godziny przyjazdu i odjazdu pociągów można sprawdzić na stronie www.intercity.pl

Dla pasażerów z biletem na koncert Stinga miejscówki GRATIS!

Oferta dotyczy wszystkich pasażerów, kupujących bilety na dowolny pociąg Intercity (IC, Ex, TLK) na przejazd do Warszawy w dniu koncertu oraz na powrót jednym z dwóch specjalnych pociągów powrotnych TLK, po okazaniu w kasie biletu na koncert Stinga. Bilet na koncert należy także zachować do kontroli biletów w pociągu.

Bilety premiowane darmowymi miejscówkami oraz bilety na powrotne pociągi specjalne będą dostępne w sprzedaży od środy, 21 września, od godz. 15.00.

Warszawa

W dniu koncertu zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa MPK z Placu Defilad na Tory Wyścigów Konnych na Służewcu. Po koncercie autobusy będą kursować ze Służewca do stacji metra Wilanowska.

W dniu koncertu już od rana będzie zamknięty jeden pas ruchu na ulicy Puławskiej w kierunku Piaseczna. Zamykany odcinek, zaczynający się na skrzyżowaniu Puławska/Rzymowskiego, a kończący na skrzyżowaniu Puławska/Poleczki, będzie zarezerwowany wyłącznie dla komunikacji miejskiej.

Ze względu na brak dodatkowych parkingów zalecamy poruszanie się środkami komunikacji miejskiej. Organizator koncertu stara się również o wydłużenie czasu pracy warszawskiego Metra. Mamy nadzieję, że będzie ono kursować do godziny 01.00, a w godzinach 22.30 do 01.00 z częstotliwością co 5 minut.