Kinga Rusin wraca do TVN

Żona Tomasza Lisa, Kinga Rusin będzie wraz z Marcinem Mellerem prowadzić nowy program TVN - podają Wirtualne Media

"Dzień dobry TVN" - tymi słowami co weekend będzie budzić widzów w nowym programie TVN duet Magda Mołek i Olivier Janiak oraz Marcin Meller i Kinga Rusin, żona Tomasza Lisa - członka zarządu TV Polsat.

Wirtualne Media cytują Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN: "Poprosiła o chwilę czasu do namysłu i ostatecznie zaakceptowała warunki".

Kinga Rusin na antenie TVN ponownie pojawi się 3 września.

Pomysłodawcą programu "Dzień Dobry" TVN jest Piotr Walter. Do takiego programu przyzwyczaił się mieszkając w USA. "Dzień dobry TVN" będzie prowadzony na żywo, poświęcony będzie rozrywce, kulturze, sportowi i podróżom.

Prowadzących wspierać będą zaproszeni goście - polskie i zagraniczne gwiazdy, artyści i sportowcy.

Program będzie miał kilka stałych elementów. Mistrzyni boksu Agnieszka Rylik poradzi widzom jak spędzać aktywnie czas, odwiedzi znanych sportowców - na treningu i w ich wolnym czasie.

Informacje o zdrowiu, najnowsze wiadomości ze świata medycyny przedstawi Marek Nowicki, reporter "Faktów" zajmujący się tematyką zdrowotną. Natomiast Brygida Grysiak z TVN24 będzie nadawać relacje z "każdego interesującego miejsca w Polsce". "Vito Cassetti w swoich włoskich butach przejdzie Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu najlepszych miejsc na weekendowy wypoczynek. A Tomasz Zubilewicz opowie o pogodzie na weekend. Oprócz tego, co pół godziny studio połączy się z TVN24, które nada najnowsze informacje z kraju i ze świata" - piszą Wirtualne Media.