Kronika Papieska "Nasz Papież" z Gazetą Wyborczą

W każdy czwartek do "Gazety Wyborczej" dołączona jest Kronika Pontyfikatu Jana Pawła II "Nasz Papież" w 27 częściach

Brakujące odcinki Kroniki Pontyfikatu

Aby otrzymać brakujące zeszyty wyślij SMS-a pod nr 7537 (koszt jednego to 5 zł netto, czyli 6,10 zł z VAT). W treści SMS-a prosimy wpisać: GW.KRONIKA. (po symbolu GW oraz KRONIKA koniecznie wstawiaj kropkę) a następnie numery zeszytów, których Ci brakuje oraz imię, nazwisko i dokładny adres, na który mamy je przesłać.

Uwaga! Nakład zeszytów nr 2, 8, 9, 10 i 11 z cyklu "Nasz Papież. Kronika pontyfikatu" został wyczerpany. Przepraszamy!

O Kronice

"Nasz Papież" to niezwykła kolekcja 27 zeszytów przedstawiających kolejne lata pontyfikatu naszego Ojca Świętego. Każdy z odcinków "Naszego Papieża" opowiada o poszczególnych latach pontyfikatu Jana Pawła II. To nie tylko szczegółowe kalendarium, ale także wiele innych cennych rubryk - m.in. o maryjnych sanktuariach bliskich Papieżowi (np. Częstochowa, Ostra Brama, Gwadelupa), o osobach z najbliższego otoczenia Jana Pawła II, o ulubionych miejscach, o pielgrzymkach itd.

W każdej części znajdą się również ekskluzywne (robione tylko na rzecz kolekcji) wywiady - m.in. z Lechem Wałęsą, Krzysztofem Zanussim czy abp. Tadeuszem Kondrusiewiczem. Będą reportaże z papieskich pielgrzymek i z jego ukochanych miejsc (Wadowice, Watykan, Castel Gandolfo, Tatry...). Przedstawimy też fakty mało znane i rzadko opisywane (np. samochody Jana Pawła II, ulubione dania).

Każdy odcinek będzie się kończyć wybraną modlitwą Papieża Jana Pawła II.