Bridget Jones już zajęta

Renee Zellweger, czyli pamiętna Bridget Jones, która tak uparcie poszukiwała miłości w filmie ?Dzienniki Bridget Jones?, znalazła ją w rzeczywistym świecie. 36-letnia aktorka wyszła za mąż za Kenny'ego Chesneya, piosenkarza country. Ślub odbył się w poniedziałek, ale był potajemny i wiadomość o nim przedostała się do mediów dopiero wczoraj

Małżeństwo to wielkie zaskoczenie nawet dla bliskich przyjaciół amerykańskiej aktorki. Renee i o rok starszy Chesney poznali się 15 stycznia w Kalifornii, podczas koncertu zorganizowanego na rzecz ofiar tsunami. Nie obnosili się ze swą miłością. Kto zna Renee, dziwi się, bo wcześniej lubiła się pokazywać ze znanymi panami. Jej partnerem był m.in. amerykański komik Jim Carrey.

O ślubie wiadomo niewiele. Odbył się na Wyspach Dziewiczych, gdzie Kenny ma dom. Panna młoda była ubrana w suknię od Caroliny Herrery. Dla obojga to pierwszy związek małżeński. Państwo młodzi na razie nie wybierają się w podróż poślubną, bo Kenny jedzie w trasę. Zresztą dla obojga kariera jest bardzo ważna. Renee w 2004 r. otrzymała Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Wzgórze nadziei", a Chesney w zeszłym roku uznany został przez Stowarzyszenie Muzyki Country za najlepszego wykonawcę roku.