Angelina Jolie i Brad Pitt najpiękniejszymi ludźmi na świecie

Para, o której wciąż głośno z powodu łączącego ją ponoć romansu, znalazła się na szczycie listy 50 najpiękniejszych ludzi świata ogłaszanej co roku przez magazyn "People". Jolie i Pitt zagrali w filmie "Mr. and Mrs. Smith" (polska premiera 18 sierpnia) i od tego czasu nie mają chwili spokoju. Jolie jest oskarżana o rozbicie małżeństwa Pitta z Jennifer Aniston (też jest na liście), ale oboje zdają się tym nie przejmować...

Piękna jest także Julia Roberts, a dodatkowego uroku dodało jej macierzyństwo. Aktorka, która w listopadzie urodziła bliźnięta i od tego czasu nie pokazywała się publicznie, po raz trzeci trafiła na okładkę specjalnego wydania magazynu poświęconego najlepiej wyglądającym gwiazdom. I po raz dziewiąty na samą listę, wyprzedzając w tej "rywalizacji" Halle Berry.

Na liście znaleźli się także m.in. tegoroczni zdobywcy Oscarów: Jamie Foxx ("Ray") i Hilary Swank ("Za wszelką cenę"), piosenkarki Jennifer Lopez i Alicia Keys, raper Usher, piłkarz David Beckham, tenisistka Maria Szarapowa i gwiazda telewizyjna Oprah Winfrey. 51-letnia Oprah jest najstarsza z wyróżnionych. Oprócz Jolie i Pitta na liście znalazły się inne słynne pary: Seal i modelka Heidi Klum, Penelope Cruz i Matthew McConaughey oraz Jude Law i Sienna Miller.

Lista 50 najpiękniejszych powstała w internetowym głosowaniu, w którym wzięło udział ponad pół miliona czytelników "People".