Śladami "Seksu w wielkim mieście"

Najpopularniejsza w tej chwili rozrywka w Nowym Jorku? Wycieczka śladami Carrie Bradshow, bohaterki serialu ?Seks w wielkim mieście"

Wolne miejsca? Nie ma mowy! Bilet na autobus śladami Carrie Bradshow (grała ją Jessica Parker) trzeba rezerwować z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, tak wielu jest chętnych. Jak wygląda trasa? Wycieczka rusza spod fontanny Pulitzera przy Piątej Alei i zawozi turystów do butiku Jimmy Choo, gdzie filmowa Carrie kupowała sandały od Manolo Blahnika. Potem "zwiedza" schody prowadzące do jej mieszkania. Następnie sklep, gdzie koleżanka Carrie - Charlotte York (Kristin Davis) - kupiła wibrator nazywany przez nią królikiem. Wreszcie mała przerwa. Na kawę i ciastko turyści wpadają do ulubionego baru czterech przyjaciółek - Magnolii. Jeszcze wizyta w w kościele, w którym Samantha (Kim Cattrall) zakochała się w zakonniku, oraz w galerii Soho - miejscu pracy Carrie.

Zwiedzanie odbywa się w soboty i niedziele, rozpoczyna o godz. 10 i 15. Kosztuje 35 dol. Kto wybiera się do Stanów, może dokonać rezerwacji na stronie www.sceneontv.com/tour.php/satc.