Czy to najskuteczniejszy autoalarm na świecie? Zagłosuj na absurd lipca w konkursie "Uprzejmie donoszę"

Na chodnikach, na zakręcie, na przejściu dla pieszych - polscy kierowcy, wśród których jest również nasza policja, parkują ignorując wszelkie przepisy oraz wszystkich wokoło siebie. Nasi czytelnicy tylko w ubiegłym miesiącu uchwycili na zdjęciach kilku takich "cwaniaków". Zobaczcie fotki i zagłosujcie na najlepszą. Jej autor otrzyma od nas książkę.

1. Najskuteczniejszy autoalarm.

Nikt nie odważy się na kradzież tego auta! Zdjęcie zrobione w mieście Rumia.

2. Policji wszystko wolno?

Takie praktyki stosowane przez policjantów trzeciego komisariatu w Lublinie są spotykane nawet kilka razy dziennie. Ciekawe, co by się stało, gdyby zwykli kierowcy tak parkowali przed komisariatem? Moment parkowania radiowozu widzieli dwaj policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy stali obok. Niestety, nie widziałem żadnej reakcji z ich strony.

3. A co tam zakaz!

Lądek-Zdrój, 22.06.2012 r. Droga jednokierunkowa, wyjazd z rynku. Brak możliwości zawracania. Kierowca Mercedesa wjechał za znak "zakaz wjazdu", zaparkował i wyszedł, zostawiając auto na minimum kilkadziesiąt minut.

4. Tak sobie jakoś upodobali

Zdjęcia zrobione w tym samym miejscu, w różnym czasie, na ulicy Targowej w Częstochowie. Kierowcy jakoś upodobali sobie parkowanie w tym miejscu pomimo zakazu parkowania.

5. Nowy sposób na reklamę?

Czyżby firma Hilti znalazła nowy sposób na reklamę? Zdjęcia zostały zrobione 5 i 12 lipca na ul. Nugat w Warszawie. Samochód oznaczony naklejkami Hilti blokował całą szerokość chodnika. Kawałek dalej oczywiście były wolne miejsca parkingowe.

6. Parkowanie na zakręcie.

Opole, osiedle ZWM

7. Taki mały, a jaki zachłanny!

Które zdjęcie bądź galeria podoba Ci się najbardziej?