Zaginiona 19-latka z Zielonki znaleziona martwa

19-letnia Aneta T. od 28 maja była poszukiwana przez rodzinę i znajomych. O jej zaginięciu informowały również lokalne media. Niestety, kilka dni temu policja znalazła ciało dziewczyny zakopane w lesie między podwarszawską Zielonką a Markami. Śledczy podejrzewają, że do śmierci 19-latki mógł przyczynić się jej były chłopak.

Jak ustalili śledczy, Aneta T. zmarła najprawdopodobniej w dniu zaginięcia, czyli 28 maja. Spotkała się wtedy ze swoim byłym chłopakiem - Łukaszem J. To, co działo się feralnego dnia, nie jest jednak do końca jasne.

Prokuratura oszczędnie wypowiada się w tej sprawie. - Obecnie badamy trzy wersje tego, co mogło się wydarzyć. Jedna z nich zakłada, że do śmierci dziewczyny doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Nie wykluczamy również, że mogło dojść do zabójstwa - powiedział prokurator Robert Kiełek, z Prokuratury Rejonowej w Wołominie. Jak dodał, Łukasz J. został już przesłuchany w tej sprawie i wziął udział w wizji lokalnej. Usłyszał zarzuty m.in. zgwałcenia i nieumyślnego spowodowania śmierci.

Prokurator Kiełek powiedział również, że nie wiadomo na razie, w jaki sposób zginęła Aneta T. Wyjaśnić to ma sekcja zwłok.

Upublicznione zdjęcia rosyjskich kiboli z Wrocławia [ZDJĘCIA] >>