Gniazdowy kibiców Jagi zatrzymany za antysemickie wrzaski

Podczas wczorajszego meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok a "ŁKS" Łódź policjanci zatrzymali "gniazdowego", który publicznie znieważył grupę osób. Wśród kibiców klubu gości znalazły się też dwie pijane osoby. Nie weszły na stadion.

Policjanci zatrzymali "gniazdowego", który podczas meczu publicznie obrażał osoby z powodu ich przynależności etnicznej i narodowościowej. Jeden z kibiców Jagiellonii, który podczas imprezy posiadał niebezpieczne materiały pirotechniczne również został zatrzymany.

Dodatkowo podczas prowadzonych działań związanych z zabezpieczeniem przedsięwzięcia na trasach dojazdowych i miejscach przemieszczania się kibiców funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej ukarali mandatami 5 osób za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, za zaśmiecanie. Z kolei podczas meczu ŁKS Łomża-Warmia Grajewo, który odbył się w minioną sobotę policjanci w trakcie kontroli opla znaleźli w nim m.in. tasak i noże. Przy kolejnej kontroli drogowej tym razem forda funkcjonariusze w aucie znaleźli ponad 4 gramy marihuany. 23-latek za posiadanie substancji odurzającej odpowie teraz przed sądem.

Więcej o: