Rozmieścili na szlaku turystycznym zabójcze pułapki. Dla zabawy

Policja z Utah (USA) zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, którzy dla zabawy umieścili zabójcze pułapki na szlaku turystycznym. Jedna z nich - kula zrobiona z zaostrzonych gałęzi - miała wbić się w głowę ofiary, kiedy ta przechodziłaby szlakiem.

Zabójcze pułapki zostały odkryte przez oficera wojskowego, który szedł szlakiem turystycznym w Utah. Na szczęście ani jemu, ani nikomu innemu nic się nie stało.

Jak poinformowała policja, sprawcy zamontowali na linie kulę z zaostrzonych gałęzi, która mogła wbić się w głowę któregoś z turystów. Gdyby tak się stało, poszkodowana osoba mogłaby nawet zginąć. Poza tym, na trasie szlaku umieszczono także wbite w ziemię, zaostrzone pale. Gdyby ktoś na nie upadł, z pewnością skończyłoby się to co najmniej poważnymi obrażeniami.

Śledczym udało się namierzyć i aresztować dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za skonstruowanie i rozstawienie zabójczych pułapek. 21-letni Kai Matthew Christensen i 19-letni Benjamin Steven Rutkowski przyznali się do zarzucanych im czynów. Najprawdopodobniej rozstawili pułapki dla zabawy.

Były kochanek spryskał jej twarz kwasem. "On uczynił mnie potworem" [ZDJĘCIA] >>