Kanibale robili pierogi z ciał ofiar. Sprzedawali je sąsiadom

Brazylijska policja aresztowała trzy osoby podejrzane o zamordowanie co najmniej dwóch kobiet. Grupa przyznała się do jedzenia części ciał swoich ofiar, a także przyrządzania z nich argentyńskich pierogów, które później sprzedawali sąsiadom.

Aresztowani to 52-letni Jorge de Silveiro, jego 52-letnia żona Isabel oraz 25-letnia kochanka, Bruna. Cała trójka należy do sekty o nazwie "Cartel", która dąży do oczyszczenia świata z kobiet, które są narzędziami szatana. Kanibale twierdzą, że to "głosy" nakazały im zjadać ludzkie ciała w celu zbawienia własnej duszy. Wszyscy zostali zatrzymani w domu w północno-wschodniej Brazylii, gdzie razem mieszkali.

Policjanci znaleźli w domu oskarżonych resztki ciał dwóch kobiet, które zaginęły na początku tego roku. W lokalu przebywała także pięcioletnia dziewczynka, która jest córką zaginionej w 2008 roku 17-latki. Funkcjonariusze sprawdzają obecnie, czy grupa może być zamieszana w sześć innych zabójstw kobiet na tym terenie.

Dowódca miejscowej policji, powiedział na konferencji prasowej, że podejrzani przyznali się do zjedzenia części ciał swoich ofiar, a także do zrobienia z ludzkiego mięsa popularnych argentyńskich pierogów. "Wyroby" sprzedali później sąsiadom.

Piękna modelka zamordowała i zjadła swojego męża. "Stanowi zagrożenie dla otoczenia" [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: