73-letnia babcia zaopatrywała w narkotyki całe miasto!

73-letnia Mayes Darlene to bardzo przedsiębiorcza staruszka. Kobieta handlowała narkotykami na ogromną skalę, zaopatrując w marihuanę jedno z miasteczek w stanie Oklahoma, a także - jak podejrzewają śledczy - miejscowości w sąsiednich stanach, m.in. Arkansas, Missouri i Kansas.

Policjanci ze stanu Oklahoma rozpracowywali gang narkotykowy od pięciu miesięcy. Kiedy w końcu natrafili na osobę, która zaopatruje dilerów w marihuanę, byli w szoku. Jak się okazało, bossem narkotykowym była 73-letnia staruszka. W jej mieszkaniu śledczy znaleźli cztery kilogramy marihuany, prawie 300 tysięcy dolarów w gotówce oraz broń.

- To była wielka niespodzianka - powiedział nadzorujący akcję szef policji w mieście Vanita, Bobby Floyd. Jak dodał, Mayes jest w bardzo dobrym stanie, jak na swój wiek.

Policjanci poinformowali, że dla 73-latki pracowało mnóstwo drobnych dilerów, w tym jej syn Jerry, który razem z nią został aresztowany. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli kilka tysięcy dolarów w gotówce i pół kilograma marihuany.

Sama staruszka próbowała przekonać policjantów, że znalezione u niej pieniądze pochodzą z jej funduszu emerytalnego. Mundurowi nie dali jednak wiary w jej tłumaczenia. Kobieta została oskarżona m.in. o handel narkotykami i posiadanie broni palnej. Mayers nie była wcześniej karana.

Najciekawiej ukryte plantacje konopi - ZDJĘCIA>>

Więcej o: