Były żołnierz kazał dziecku zjeść śruby i zrobić 700 pompek

Były żołnierz, 39-letni James P. Jennings, został oskarżony o pobicie swojego pasierba po tym, jak chłopiec podjadał w nocy ciastka i nie sprzątnął okruchów. Najpierw 12-latek musiał zrobić 700 pompek, później ojczym bił go drewnianym mieszadłem, a następnie kazał połknąć metalowe śrubki - informuje serwis kmov.com.

Pobity chłopiec poskarżył się w szkole na silny ból barku. Został zbadany przez pielęgniarkę, która zauważyła, że dzieciak jest cały posiniaczony. Od razu wezwała organy ścigania. Chłopiec zeznał, że został pobity przez ojczyma i był zmuszany do zjedzenia śrubek. Po badaniu rentgenem okazało się, że cały czas są w brzuchu 12-latka. Ojczym był zły na swojego pasierba, bo nie sprzątnął okruchów, którymi mógł zatruć się jego pies.

James P. Jennings został oskarżony o znęcanie się nad nieletnim. Sąd z St. Clair County w stanie Michigan ustalił kaucję w wysokości 400 tys. dolarów. Matka chłopca pozostaje w czynnej służbie w amerykańskiej armii. Podczas, gdy ojczym znęcał się nad dzieckiem, które adoptowała pięć lat temu, Lashawn Jennings była poza domem. Sąd zarzucił jej niedopełnienie obowiązków rodzicielskich, ale jak informuje policja, nie wiadomo czy zostaną jej postawione konkretne zarzuty.

James Jennings już nie jest żołnierzem. Wraz ze swoją rodziną mieszkał w posiadłości należącej do Amerykańskich Sił Powietrznych. Po aresztowaniu obu rodziców chłopiec został przekazany rodzinie zastępczej. Cały czas jest pod opieką lekarzy.

Córka sędziego bita przez ojca. Ujawniła film - ZDJĘCIA I WIDEO>>

Więcej o: