Motocyklista-prowokator trafił na agresywną kobietę za kierownicą. Było groźnie [WIDEO]

Ta kobieta z pewnością ma problemy z panowaniem nad agresją. Sprowokowana przez motocyklistę, nie zastanawiała się długo, co robić. Natychmiast ruszyła autem i wjechała w kierowcę jednośladu...

Do zdarzenia doszło na jednej z brazylijskich dróg.

Motocyklista-prowokator trafił na agresywną kobietę [ZDJĘCIA] >>

Jak widać na nagraniu, do obok stojącego na światłach motocyklisty, zatrzymuje się samochód osobowy, za którego kierownicą siedzi kobieta. Widać, że podjeżdża ona tak blisko, że kierowca jednośladu niemal nie ma ruchu. Zdenerwowany motocyklista kopie w maskę samochodu.

Kobieta reaguje niemal natychmiast i wjeżdża w motocyklistę. Ten spada z pojazdu, podnosi się i idzie w kierunku auta, które go potrąciło. Siedząca za kierownicą samochodu rusza i - z mężczyzną na masce - wjeżdża w inny, zaparkowany na poboczu pojazd. Motocyklista spada, podnosi się i rzuca się do samochodu, próbując wyciągnąć z niego kobietę. Dopiero zebrani na miejscu świadkowie odwodzą go od celu. Mężczyzna idzie do leżącego na środku jedni motoru, a brunetka z samochodu, czując się prawdopodobnie już bezpiecznie w obecności tłumu gapiów, wysiada z auta i obserwuje sytuację.

Zobacz wideo

Wideo nagrane przez jednego ze świadków zdarzenia trafiło na YouTube. Większość internautów uważa, że kobieta siedząca za kierownicą samochodu powinna zostać ukarana, nawet za usiłowanie zabójstwa. "Sprowokowana, czy nie - celowo wjeżdżając w kogoś swoim samochodem, zasłużyła na więzienie" - napisał jeden z internautów.

Niesamowity wypadek. Przejechała go terenówka i... [WIDEO]>>

Tak wygląda przestępca, który próbował okraść... mistrza sztuk walki >>

Więcej o: