Dwaj geje skazani za uprawianie seksu na oczach plażowiczów

John Robert Hart i Dennis Jay Mayer pewnie długo nie zapomną tego urlopu. Podczas rejsu statkiem po Morzu Karaibskim, mężczyźni uprawiali seks w - jak myśleli - ustronnym miejscu. Tymczasem ich uniesienia zostały zauważone przez wypoczywających na brzegu plażowiczów.

Rejs na Dominikanę organizowany był przez biuro podróży specjalnie dla par homoseksualnych. Być może dlatego John Robert Hart i Dennis Jay Mayer uznali, że igraszki na balkonie ich kabiny - nawet jeżeli zostaną zauważone - nie skończą się doniesieniem na policję. Ale mężczyźni nie zapomnieli, że są dobrze widoczni także z plaży, na której opalały się już osoby, które niekoniecznie miały ochotę oglądać ich miłosne uniesienia. Natychmiast poinformowali oni o "widowisku" policję.

Funkcjonariusze udali się na statek, gdzie aresztowali zaskoczoną parę kochanków. Jak twierdzą mężczyźni, policjanci traktowali ich bardzo brutalnie, drwili z nich i upokarzali. Sędzia, przed którym stanęli, nazwał ich zaś włóczęgami i łotrami i ukarał grzywną w wysokości 900 dolarów.

Po rozprawie mężczyźni udali się na lotnisko i wrócili do czyli Palms Springs w USA, gdzie mieszkają. Zapowiedzieli, że już nigdy w życiu nie udadzą się na Dominikanę.

Seks na basenie w Opocznie. Ktoś wrzucił nagranie do internetu [WIDEO +18] >>