Zapowiada na YouTube gwałt na trzyletniej siostrze

W internecie krąży szokujące nagranie, na którym młody mężczyzna zapowiada gwałt na swojej trzyletniej siostrze. Internauci są zszokowani i zapowiadają w komentarzach donosy na policję. "Bohater" jednak się tym nie przejmuje i wyśmiewa negatywne opinie i groźby pod swoim adresem. "Ten człowiek jest zdolny do wszystkiego" - mówią policjanci, którzy widzieli filmik i zapowiadają, że będą go szukać.

Szokujący filmik pt. "JEŚLI PAPIEZ MOŻE GWALCIC, TO MOGĘ I JA" zamieścił 9 marca 2012 roku na serwisie YouTube.com użytkownik o nicku WandalRevenge. Pod filmem widnieje opis "Bedac w transie naszlo mnie niesamowite przemyslenie, sadze, ze zgodzicie sie co do przeslania tego filmu."

Mężczyzna widoczny na nagraniu informuje, że jest pod wpływem lorazepamu (lek psychotropowy) i "energetyków". Twierdzi, że jest bardzo pobudzony. "Mam ochotę, bardzo wielką, k..wską ochotę, zar..chać, a do za..chania mam jedynie moje siostry. Jedna ma trzy lata, druga sześć. Ta, co ma trzy lata, jak już dorośnie, nie będzie pamiętać tego, że ją zgwałciłem. Jeśli bym się tego dopuścił - nie mówię, że dopuściłbym się takiego czynu, ale jeśli - to nie pamiętałaby. Dzieci pamiętają od trzeciego roku życia, a ona nawet nie ma chyba trzech. Tak się zastanawiam nad tym... Bo iść teraz, budzić wszystkich... Agresywnie, siłą wziąć moją bezbronną siostrę i ja zgwałcić... Czy to jest normalne? Tak mi się wydaje, k..wa" - mówi na nagraniu. Następnie stwierdza, że jeżeli papież mógł gwałcić dzieci, to on też może. "Tak więc siostro, strzeż się k..wa, bo może być je..ńsko dzisiaj w nocy" - mówi na koniec.

Co noc wykorzystuje siostrę?

10 marca mężczyzna zamieścił na YouTube.com kolejne nagranie. Z tego, co mówi, można wywnioskować, że dostał "bana" od moderatora jakiegoś serwisu, któremu nie spodobała się jego wypowiedź o gwałceniu siostry. Specjalnie dla niego ułożył rymowany tekst w którym mowa m.in. o tym, że co noc wykorzystuje swoją siostrę.

12 marca mężczyzna zamieścił kolejne nagranie pt. "PRZESLANIE DO WSZYSTKICH KOMENTUJACYCH NEGATYWNIE MOJE FILMY." Pod nagraniem widnieje opis: "Zrozumcie przeslanie waszego Pana Wandala. Rozumiecie juz ? Nie boje sie zadnego sadu, zadnej prokuratury a tym bardziej policji i jak uwazacie inaczej, to beka z was. Nara." W podobnym tonie mężczyzna wypowiada się na filmiku. Informuje, że podawał już w internecie swoje dane i miejsce zamieszkania i kto chce, może go szukać. Co chwilę przeklinając, zapewnia, że nie boi się donosów i zachęca do nich swoich przeciwników.

Ze względu na wyjątkowo wulgarny charakter wypowiedzi w filmach, zdecydowaliśmy się ich nie zamieszczać.

Policja już szuka autora nagrania

Komentarze pod nagraniami w większości nie są przychylne "bohaterowi" filmów. Internauci grożą mu donosem do prokuratury lub na policję, nie brakuje również wyzwisk. Jak doniósł nam jeden z czytelników serwisu Alert24, wideo trafiło niedawno na serwis Sadistic.pl, jednak zostało usunięte przez moderatora. Wczoraj ktoś zamieścił je też w serwisie Wykop.pl z zapytaniem "Czy ktoś na Wykopie rozpozna tego degenerata?"

Filmy, które nagrał WandalRevenge pokazaliśmy policjantom z wydziału kryminalnego. Zrobiły na nich duże wrażenie. Ich zdaniem, sądząc po nagraniach, ten człowiek jest zdolny do wszystkiego. Policja szuka autora nagrania. Będziemy monitorować sprawę.

Pedofil zamordowany przez współwięźniów. "Był wypatroszony, krew była wszędzie" >>

 

Szokujący profil na Facebooku. Wyśmiewali tragedię zamordowanego dziecka >>

Więcej o: