Matka zmuszała do prostytucji swoją 6-letnią córkę

39-letnia Dalina Nicholas z Florydy została aresztowana za zmuszanie swojej 6-letniej córki do prostytucji. Śledczy zatrzymali także dwóch mężczyzn, którzy są oskarżeni za wykorzystywanie seksualne dziewczynki.

Sprawa wyszła na jaw siódmego stycznia, kiedy na policję zgłosił się bezdomny mężczyzny. Poinformował on funkcjonariuszy o wykorzystywanej seksualnie 6-latce. Bezdomny zeznał, że dziewczynka jest sprzedawana różnym mężczyznom już od dwóch lat. Raz miał widzieć, jak jej matka przyjęła od nieznajomego 20 dolarów za seks oralny z 6-latką, do którego miało dojść w ich mieszkaniu. Świadek dodał, że dziewczynka zwierzyła mu się, że jest wykorzystywana i poprosiła o pomoc.

Policjanci udali się do mieszkania matki dziecka - 39-letniej Daliny Nicholas - i przesłuchali kobietę. Zaprzeczyła ona wszelkim zarzutom i dodała, że sama była w dzieciństwie wykorzystywana seksualnie i zauważyłaby, gdyby jej córka miała przechodzić to samo.

Podczas przesłuchania 6-latki potwierdziło się jednak doniesienie bezdomnego. Dziewczynka przyznała funkcjonariuszom, że była wykorzystywana przez różnych mężczyzn przychodzących do jej domu. Śledczym udało się zidentyfikować trzech z nich - Johna Hagansa, Quinna Brooksa oraz Normana Thomsona. Dwaj pierwsi zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Obaj nie przyznają się do winy. Thomson nadal jest poszukiwany przez policję.

Również matka 6-latki została aresztowana. Kobieta odpowie za zmuszanie dziecka do prostytucji.

"Mordercy z wrzosowisk" - makabryczna historia pary, która zabijała dzieci >>

 

Dwulatka dwa razy przejechana przez samochód [DRASTYCZNE WIDEO +18] >>