Zbiorowy gwałt na 11-latce w McDonaldzie

Kilku młodych bandytów w wieku około 13 lat zgwałciło 11-latkę w toalecie w restauracji McDonald's w Londynie. Jak się później okazało, nie był to ich pierwszy atak na dziewczynę.

Sprawa swój początek miała w 2010 roku, kiedy to 11-latka wpadła w oko 13-latkowi z osiedlowego gangu. Chłopak usilnie próbował zaciągnąć dziewczynę do łóżka, ale ta konsekwentnie odmawiała. W końcu mały gangster postanowił wziąć to, czego chce siłą. Po raz pierwszy zaatakował dziewczynę w parku. Tam, razem z kolegami zgwałcił 11-latkę.

Dziewczyna nikomu nie przyznała się do tego, co się stało. Niestety, tydzień później znowu została zaatakowana. Tym razem oprawcy zmusili ją do przyjścia do domu 13-latka. Tam oprawcy zgwałcili ją, a całe zajście nagrali telefonem komórkowym.

Następny, ostatni atak miał miejsce kilka tygodni później. Bandyci spotkali ofiarę w McDonaldzie i zgwałcili ją w toalecie. Tym razem jednak dziewczyna postanowiła opowiedzieć o wszystkim rodzicom, a ci zgłosili sprawę na policję.

Nieletni gangsterzy zostali aresztowani i stanęli przed sądem. Większość z nich nie przyznaje się do winy, jednak już czterem udowodniono udział w gwałcie (m.in. dzięki nagraniu z zajścia na ich telefonach komórkowych). Sprawa jest w toku.

Szokujące seksualne zabawy gimnazjalistów - modne już nie tylko "Słoneczko" >>

 

Pedofil zamordowany przez współwięźniów. "Był wypatroszony, krew była wszędzie" >>