Zepchnął dziewczynę na tory metra [WIDEO]

Szaleniec zepchnął 23-letnią kobietę z peronu na tory metra w Londynie. Szczęśliwie nie została poważnie ranna i z pomocą pasażerów wydostała się na peron zanim nadjechał pociąg.

Zepchnął dziewczynę na tory - KADR PO KADRZE >>

Na nagraniu z monitoringu widać kobietę idącą po peronie. W pewnym momencie pochodzi do niej mężczyzna i spycha na tory. Kobieta upada między szyny, ale po chwili się podnosi. Pasażerowie pomagają jej wejść na peron. Po chwili jest już bezpieczna.

Szaleńca próbował zatrzymać jeden z oczekujących na metro pasażerów, ale nie udało mu się. Mężczyzna uciekł zanim pojawiła się policja.

Jak powiedział detektyw Fin Egan, zdarzenie było bardzo niebezpieczne, bo do stacji zbliżał się pociąg. Kobieta została lekko ranna. Trafiła do szpitala, ale niedługo z niego wyszła.

Do zdarzenia doszło w Londynie, w piątkowy wieczór 16 września zeszłego roku, ale dopiero teraz został opublikowany film. Pierwsza pokazała go BBC.

Policja nadal poszukuje szaleńca. To biały, szczupły mężczyzna, w wieku około 40 lat. Miał na sobie niebieską koszule, czarną kurtkę i czarny szeroki kapelusz. Nosił też żółte, lub pomarańczowe, przyciemniane okulary. Mówił z obcym akcentem.

Zobacz wideo

Prawie przejechały go dwa pociągi [WIDEO]>>

Niesamowity wypadek. Przejechała go terenówka i... [WIDEO]>>

embed
Więcej o: