Ojciec w stroju Batmana, matka w klatce. 15-latka obejrzała w TV, jak rodzice bawią się wśród swingersów

To musiało być dla 15-latki spore zaskoczenie. Kiedy dziewczyna włączyła niemiecki kanał RTL TV, zobaczyła swoich rodziców bawiących się w jednym z klubów dla swingersów. Ojciec paradował w stroju Batmana z wibratorem w ręku, matka zaś - ubrana jedynie w pończochy i szelki - siedziała w żelaznej klatce.

Kiedy 15-latka zapytała rodziców o ich występ w TV, ci byli nie mniej zaskoczeni niż ona. Para natychmiast zdecydowała się pozwać stację za publikację filmu. Zażądali sporego odszkodowania.

Sąd w Monachium odrzucił jednak ich wniosek, ponieważ okazało się, że para swingersów wiedziała, iż jest filmowana w klubie. Małżeństwo tłumaczyło się, że myśleli, że ich twarze zostaną zasłonięte.

Firma produkcyjna przyznała, że rzeczywiście mieli zakryć twarze uczestników spotkania, ale... zapomnieli tego zrobić. W związku z tym sędzia zaproponował odszkodowanie dla pary w wysokości 320 funtów oraz pokrycie przez telewizję RTL kosztów sądowych. Małżeństwo zgodziło się.

Sędzia przyznał, że rozumie uczucia rodziców 15-latki i nie chciałby być na ich miejscu. Dodał, że sprawa jest "po prostu żenująca".

Przegrała zakład. Przebiegła przez miasto w samych stringach [ZDJĘCIA] >>

 

Szokujące seksualne zabawy gimnazjalistów - modne już nie tylko "Słoneczko" >>

Więcej o: