Perwersyjna zabawa seksualna postawiła na nogi policję w całym mieście

To z pewnością nie były udane Walentynki dla pewnej pary z Portland (USA). Seksualne zabawy zakończyły się dla Stephanie Pelzner i jej chłopaka Nikolasa Harbera pobytem za kratkami.

26-letnia Plezner i 31-letni Harbar postanowili w Walentynki spróbować dość perwersyjnej zabawy. Polegała ona na zniewoleniu kobiety. Naga 26-latka z zaklejonymi taśmą ustami oraz związanymi rękoma i nogami leżała w samochodzie gotowa na miłosne uniesienia z partnerem. Musieli jeszcze tylko wybrać dobre miejsce, w którym nikt ich nie będzie podglądał.

Zanim jednak ruszyli z parkingu, jeden z przechodniów zauważył związaną Plezner na tylnym siedzeniu samochodu. Świadek natychmiast zadzwonił na policję i poinformował o prawdopodobnym porwaniu. Dodał, że sprawca porusza się niebieskim Subaru Legacy.

Zaniepokojona policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania porywacza. Dziewięć radiowozów przeczesywało ulice miasta w poszukiwaniu wskazanego przez świadka samochodu. Po kilkudziesięciu minutach w końcu go znaleźli.

Leżąca na tylnym siedzeniu związana kobieta wyjaśniła mundurowym, że została skrępowana na własne życzenie. Przyznała też, że miała być to seksualna zabawa.

Policjantów chyba cała sytuacja zirytowała, bo postanowili... aresztować parę za zakłócanie porządku. Historia nie spodobała się mieszkańcom Portland, którzy krytykują policję za nieuzasadnione uwiezienie pomysłowych kochanków.

Seks na basenie w Opocznie. Ktoś wrzucił nagranie do internetu [WIDEO +18] >>

 

Aresztowani uprawiali seks oralny siedząc w... radiowozie >>

Więcej o: